1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Црвена фарба

Дискусија во 'Канта' започната од mackice, 16 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mackice

  mackice Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  12
  здраво,дали некогаш би ја исфарбале вашата коса црвена доколку би каква нијанса,јас сакам да се фарбам темно црвена ама ми е страв дан се кааам,што мислите вие 8) позз
   
 2. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.044
  Допаѓања:
  6.470
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.