1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Црно семе(Black seed )

Дискусија во 'Алтернативна медицина' започната од lorinda, 5 јуни 2018.

 1. lorinda

  lorinda Активен член

  Се зачлени на:
  9 мај 2017
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Не знам дали има ваква тема но сакам да прашам дали некој има искуство за црното семе и дали го има употребувано за некоја болест?