Црн хумор

Дискусија во 'Насмевка' започната од Marilyn-Monroe, 6 мај 2011.

 1. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.025
  Допаѓања:
  160.318
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На gjoker4e, SV1911, alexa_dimoska и 12 други им се допаѓа ова.
 2. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
 3. +++

  +++ Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2017
  Пораки:
  1.740
  Допаѓања:
  8.047
  [​IMG]


  [​IMG]
   
  На makedonkamak, gjoker4e, SV1911 и 7 други им се допаѓа ова.
 4. +++

  +++ Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2017
  Пораки:
  1.740
  Допаѓања:
  8.047
  [​IMG]
   
  На SV1911, Afrodite¥, Lella и 5 други им се допаѓа ова.
 5. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На gjoker4e, Lella, theowndemon и 3 други им се допаѓа ова.
 6. +++

  +++ Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2017
  Пораки:
  1.740
  Допаѓања:
  8.047
  [​IMG]
   
  На theowndemon и Arthur им се допаѓа ова.
 7. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
 8. +++

  +++ Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2017
  Пораки:
  1.740
  Допаѓања:
  8.047
  [​IMG]
   
  На Yipman2, Briar Rose, Lella и 5 други им се допаѓа ова.
 9. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На theowndemon и +++ им се допаѓа ова.
 10. +++

  +++ Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2017
  Пораки:
  1.740
  Допаѓања:
  8.047
  :rofl:

  ЕЛ ЧАПО ВЕТИ ДЕКА НЕМА ДА УБИВА ПОРОТНИЦИ, САМО ГО ИНТЕРЕСИРА КАКО СЕ ВИКААТ


  Откако Мексиканците го уапсија, па им избега од затвор, па пак го уапсија, па пак им избега од затвор, Ел Чапо повторно заврши во затвор, само овој пат во американски, и таму чека да му судат.

  https://off.net.mk/vesti/svet/el-ch...a-porotnici-samo-go-interesira-kako-se-vikaat
   
  Последна измена: 26 јануари 2018
  На Briar Rose му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.025
  Допаѓања:
  160.318
  Пол:
  Женски
  Оmfg :bandit: :D

  [​IMG]
   
  На theowndemon, blackpanter, +++ и 2 други им се допаѓа ова.
 12. alexa_dimoska

  alexa_dimoska Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2018
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  940
  Пол:
  Женски
  Што велат човекојадци кога ќе поминат покрај старечки дом?
  – Ајде да одиме на суви смокви.


  Поминувало некое дете низ Аушвиц, го застанува Хитлер и му вели:
  - Чичко, чичко Хитлер утре ми е роденден. Полнам 9 години.
  - Ќе видиме, ќе видиме.


  Сестра: Докторе докторе, надвор има пациент некоја машина му ги отсекла двете нозе.
  Доктор: Кажи му нека влезе.


  Човек без една рака влага во продавница и вика:
  – Извинете, ова е second hand shop?


  Како човекојадците ги нарекуваат атлетичарите?
  -Fast Food.
   
  На flawless_, Lunadeeztac, kikkki и 5 други им се допаѓа ова.
 13. Amellie13

  Amellie13 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  1.967
  Допаѓања:
  33.602
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_15196875856865755.jpg
   
  На theowndemon, winter flower, ceca-1 и 2 други им се допаѓа ова.
 14. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
 15. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  3.922
  Допаѓања:
  24.036
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На flawless_, theowndemon, winter flower и 3 други им се допаѓа ова.
 16. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.025
  Допаѓања:
  160.318
  Пол:
  Женски
  Ауууууч :tmi: :D

  [​IMG]
   
  На Yipman2, Avery, DAngel и 5 други им се допаѓа ова.
 17. Scott Weiland

  Scott Weiland Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2018
  Пораки:
  1.978
  Допаѓања:
  9.809
  Пол:
  Машки


  Малку винтиџ, ама релевант комедија скоро увек од Том Лерер


   
  На Briar Rose му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Scott Weiland

  Scott Weiland Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2018
  Пораки:
  1.978
  Допаѓања:
  9.809
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На stetoskop, winter flower, ceca-1 и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
  [​IMG][​IMG]
   
  На stetoskop, ELIDavor и DAngel им се допаѓа ова.
 20. Amellie13

  Amellie13 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  1.967
  Допаѓања:
  33.602
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1532207328915.jpg
   
  На winter flower, blackpanter и Briar Rose им се допаѓа ова.