Црн хумор

Дискусија во 'Насмевка' започната од Marilyn-Monroe, 6 мај 2011.

 1. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Someonespecial, stetoskop, winter flower и 5 други им се допаѓа ова.
 2. RAF Camora

  RAF Camora Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2018
  Пораки:
  1.561
  Допаѓања:
  10.948
  Пол:
  Машки
  Со кои стихови тргнуваат на работа градежните работници на Коридорот кај Грделичка клисура?
  -Питала ме мајка куда идеш сине? Немој ичи тамо тамо где се гине. Ја ти одо мајко Коридор градити, ако погинем немој жалити.
   
  На Rama му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Роберт 7

  Роберт 7 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  1.003
  Допаѓања:
  9.653
  Пол:
  Машки
  20180908_005824.png
   
  На SummerGirl и Rama им се допаѓа ова.
 4. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Someonespecial, BoneMachine и Joi им се допаѓа ова.
 5. sparklie

  sparklie Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2011
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  232
  crn.jpg
   
  На Dadusicka и blackpanter им се допаѓа ова.
 6. Amellie13

  Amellie13 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  1.967
  Допаѓања:
  33.602
  Пол:
  Женски
  IMG_20180920_105422.png
   
  На kikkki, Anabelle.Amorette, Joi и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
 8. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
 9. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На Anabelle.Amorette и Briar Rose им се допаѓа ова.
 10. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
  43878848_341649133050374_7702808379751661568_n.jpg
   
  На Briar Rose му/ѝ се допаѓа ова.
 11. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
  44253157_527413804387167_618509723376812032_n.jpg 44314224_1079036985603806_6763228603795636224_n.jpg 44328500_585276651908314_4836987938212413440_n.jpg
   
  На Briar Rose му/ѝ се допаѓа ова.
 12. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
  [​IMG]
   
  На Briar Rose му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На BoneMachine му/ѝ се допаѓа ова.
 14. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
  [​IMG] [​IMG]
   
  На Briar Rose му/ѝ се допаѓа ова.
 15. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
 16. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
 17. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
 18. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
  45280368_336577900408572_7217232000174784512_n.png
   
  На Scott Weiland и Briar Rose им се допаѓа ова.
 19. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
  45175850_165418427768180_831341145488359424_n.jpg 45176886_186775378943197_2400770140166684672_n.jpg
   
  На lovestoneddd, Anabelle.Amorette и Briar Rose им се допаѓа ова.
 20. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На lovestoneddd, theowndemon и BoneMachine им се допаѓа ова.