Црн хумор

Дискусија во 'Насмевка' започната од Marilyn-Monroe, 6 мај 2011.

 1. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На theowndemon и BoneMachine им се допаѓа ова.
 2. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
  45163757_2272912762927651_531116398852702208_n.jpg 45355468_2234935036796061_2925430361359908864_n.jpg 45276496_776332929365966_3857199309791428608_n.jpg
   
  На theowndemon и Briar Rose им се допаѓа ова.
 3. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
  7fd24bc72da862c23f2da2d43eb63b77.jpg
   
  На petunija77, Dadusicka и Briar Rose им се допаѓа ова.
 4. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На theowndemon и Briar Rose им се допаѓа ова.
 5. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.025
  Допаѓања:
  160.317
  Пол:
  Женски
 6. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
 7. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На theowndemon и BoneMachine им се допаѓа ова.
 8. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
  46413050_116855032654918_1942881602270920704_o.jpg 46445951_785481448451114_1037949714038784000_n.jpg [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На Anabelle.Amorette, theowndemon и Briar Rose им се допаѓа ова.
 9. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На S.J.Parker и BoneMachine им се допаѓа ова.
 10. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
 11. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.025
  Допаѓања:
  160.317
  Пол:
  Женски
 12. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  6.516
  Допаѓања:
  106.338
  Ова со unicorn буквално се случи во серија шо ја гледам. :rofl:
  Screenshot_2018-12-17-10-25-03-951_com.reddit.frontpage.png Screenshot_2018-12-17-11-00-26-153_com.reddit.frontpage.png Screenshot_2018-12-17-23-34-33-016_com.reddit.frontpage.png Screenshot_2018-12-17-23-37-09-970_com.reddit.frontpage.png Screenshot_2018-12-18-19-48-43-147_com.reddit.frontpage.png Screenshot_2018-12-18-19-37-37-414_com.reddit.frontpage.png
   
  На BoneMachine и Briar Rose им се допаѓа ова.
 13. Amellie13

  Amellie13 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јануари 2017
  Пораки:
  1.967
  Допаѓања:
  33.602
  Пол:
  Женски
 14. Briar Rose

  Briar Rose Популарен член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2016
  Пораки:
  2.240
  Допаѓања:
  13.434
  Пол:
  Женски
 15. Ugly Duckling

  Ugly Duckling Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2018
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  5.466
  Пол:
  Женски
  20181222_155810.png

  received_1819211871441231.jpeg received_1830638613631890.jpeg
   
  На theowndemon му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Feminka22

  Feminka22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 декември 2014
  Пораки:
  5.320
  Допаѓања:
  18.254
  Пол:
  Женски
  0A411852-490C-4E35-AC15-814AACCE7046.jpeg
   
  На Feminka192 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.025
  Допаѓања:
  160.317
  Пол:
  Женски
 18. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На Cinnamon Bun, Briar Rose и Someonespecial им се допаѓа ова.
 19. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  857
  Допаѓања:
  3.369
  [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На Cinnamon Bun му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Cinnamon Bun

  Cinnamon Bun Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2017
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  4.694
  Пол:
  Женски
  Screenshot_2019-01-17-00-40-33.png
   
  На BoneMachine и Briar Rose им се допаѓа ова.