Црн хумор

Дискусија во 'Насмевка' започната од Marilyn-Monroe, 6 мај 2011.

 1. Cinnamon Bun

  Cinnamon Bun Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2017
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  4.694
  Пол:
  Женски
  IMG_20190810_012643.jpg
   
  На piksooki, VoodooGirl и Abc07 им се допаѓа ова.
 2. Cinnamon Bun

  Cinnamon Bun Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2017
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  4.694
  Пол:
  Женски
  IMG_20190810_170934.jpg
   
  На piksooki и Matotheja им се допаѓа ова.
 3. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.617
  Допаѓања:
  145.453
  FB_IMG_1565610644934.jpg
   
  На Konfetka, Poyraz Karayel, piksooki и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.025
  Допаѓања:
  160.318
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1566926805394.jpg
   
  На Cinnamon Bun, x.Daisy.x и Briar Rose им се допаѓа ова.
 5. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  457
  after.jpg
   
  На ninja35, theowndemon и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 6. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.025
  Допаѓања:
  160.318
  Пол:
  Женски
 7. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  457
  Не се смеј кога ке видиш циган како вози велосипед! ,,, Можеби е твојот ..
   
  На Cinnamon Bun, stetoskop и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 8. nx_lxve

  nx_lxve Нов член

  Се зачлени на:
  25 септември 2019
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  8
  Пол:
  Женски
  Што му пеат црвите во гробот на Тоше Проески?
  -кој ли ти гризе образи
   
 9. Ugly Duckling

  Ugly Duckling Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2018
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  5.466
  Пол:
  Женски
  20190927_165348.jpg 20190927_165425.jpg 20190927_165658.jpg
   
  На Cinnamon Bun му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  12.025
  Допаѓања:
  160.318
  Пол:
  Женски
  72382956_699516257184215_8545197241982255104_n.png
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Cinnamon Bun и Abc07 им се допаѓа ова.
 11. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  457
  one.jpg
   
  На Cinnamon Bun и Abc07 им се допаѓа ова.
 12. Cinnamon Bun

  Cinnamon Bun Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2017
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  4.694
  Пол:
  Женски
 13. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  457
  ginekolog.jpg
   
  На Cinnamon Bun му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Cinnamon Bun

  Cinnamon Bun Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2017
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  4.694
  Пол:
  Женски
 15. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.617
  Допаѓања:
  145.453
  (facepalm)
  FB_IMG_1574175563729.jpg
   
  На Abc07, MarianaBT, blackpanter и 3 други им се допаѓа ова.
 16. Bratot

  Bratot Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  727
  Допаѓања:
  2.306
  Пол:
  Машки
  FB_IMG_15741986136744571.jpg
   
  На stetoskop, Abc07, Anon и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 17. MarianaBT

  MarianaBT Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2013
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  457
  2019.jpg
   
  На Anon му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.462
  Допаѓања:
  20.770
  Пол:
  Женски
  A7FE99C0-3799-4D17-9002-BEBDFE43887E.jpeg
   
  На Ева33, Abc07 и Anon им се допаѓа ова.
 19. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.617
  Допаѓања:
  145.453
  (facepalm)
  FB_IMG_1575818223581.jpg
   
  На Abc07, marija305 и irrelevant им се допаѓа ова.
 20. Brunhilde

  Brunhilde Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2019
  Пораки:
  2.462
  Допаѓања:
  20.770
  Пол:
  Женски