1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чевли за есен 2010

Дискусија во 'Канта' започната од lovely-pretty-girl, 15 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lovely-pretty-girl

  lovely-pretty-girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  6
  Девојки, сакам да порачам да ми направат чевли....но треба да однесам слика- модел на чевелот што сакам да ми го направат.
  Оваа есен најверојатно ке бидат модерни чевлите со дебела штикла, и баш такви сакам :) Но не можам да најдам соодветна слика... нешто од типот на ваква штикла http://www.femina.mk/images/articles/1153/obuvki-7.jpg , само да не бидат чизми туку кондури. Ве молам прикачете некои слики... :*
   
 2. elenileni

  elenileni Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  1
  Мислам дека ке најдеш во Шевињон во ГТЦ на 2 спрат,таму секогаш имаш какви ти душа сака,а мислам дека видов баш слични моделчиња како овие...Провери таму.
  А каде сакаш да си порачаш?Овде во Скопје или?Дека и јас имам некои моделчиња шо ми се вртат во глава па може и ке си ги реализирам идеите :)Какви им се цените?Поздрав,се надевам дека чевличињата ке ти бидат extra :) :*
   
 3. senza.parole

  senza.parole Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  3.222
  Допаѓања:
  21.977
  Пол:
  Женски
 4. carpediem

  carpediem Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 август 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  0
  a kade gi naracuvas ako nee tajna?
  jas imam problematicna noga i operirana sum ne mozam da nosam bilo kakvi konduri.bi mi pomognala mnogu
   
 5. majamakedonka

  majamakedonka Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 октомври 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
 6. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.903
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.