1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Често мокрење

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од Mia.MGK, 15 мај 2016.

 1. Смешката

  Смешката Активен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2019
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Мене ме плаши тоа што крварам..
   
 2. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.815
  Допаѓања:
  52.350
  Пол:
  Машки
  Ние нема да ти помогнеме,оди на лекар сабајле
   
  На Смешката му/ѝ се допаѓа ова.
 3. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.656
  Допаѓања:
  49.190
  Пол:
  Женски
  Звучи ко бактерија, оди на лекар. Би требало да се среди со антибиотик.
   
 4. Смешката

  Смешката Активен член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2019
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Бактерија од што би можело? Од секс?
   
 5. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.656
  Допаѓања:
  49.190
  Пол:
  Женски
  Стварно не може некој на фемина да знае како си фатила бактерија :|
   
  На John Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 6. AnciBananci12

  AnciBananci12 Нов член

  Се зачлени на:
  2 мај 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво, веќе неколку недели имам нагон на почесто мокрење отприлика на два часа кое што не е придружено со болка и печење. Пред неколку месеци добив ешерихија коли, но тукушто направив уринокултура и наодот беше негативен. Некои надворешни знаци на гениталиите немам, а ниту пак значителна количина на исцедок. Чувствувам само блага болка во тој предел, но многу сум загрижена и ми треба некој совет. Фала.
   
 7. sandrasani

  sandrasani Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2009
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Sto se sluci posle dali ja ostranivte leukoplakijata i jas imam i treba da ja ostranam. Ako ste ja ostranile i ste go pominale toa dali bese bolno ozdravuvanjeto i kade go napravivte toa ?
   
 8. Fancy_Nency 22

  Fancy_Nency 22 Активен член

  Се зачлени на:
  7 април 2021
  Пораки:
  78
  Допаѓања:
  109
  Пол:
  Женски
  И јас го имам истиот проблем цело време ми се моча.Многу е тешко ко ќе сум излезена ми се моча и дури да најдам вц морам да се воздржвам.Па ми се смејат зошто толку често сум одела во вц.И јас пиев апчиња Цитерал ми помогнаа,но повторно ми се повтори инфекцијата.