1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чешање алергија?

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од MostSweetGirl, 22 април 2018.

 1. MostSweetGirl

  MostSweetGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2016
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  15
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки не знаев каде да ја ставам темава и не знам ни каков наслов точнонда и ставам. Повеке од месец ми се дешава така хистерично веѓите да ме чешаат што од толку чешање ми се појавува црвенило и оток што поминуваат одма. Не можаж да сфатам од што доколу некој знае што би можело да биде пишете си имам мака