1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чешање на непцата

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од I.N, 22 јануари 2014.

 1. I.N

  I.N Нов член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2014
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  дали знаете нешто што би ми помогнало да го снема чешањето на непцата..не се издржва.. :(
  и дали можи то да е од лек или пломба? :worried: