Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чешање на стапалата

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од OlgicaSK, 14 јули 2014.

 1. OlgicaSK

  OlgicaSK Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2014
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  1
  Секој ден ме чешаат стапалата, т.е незнам како поубаво да ви објаснам, ме чеша јаболкницата т.е тоа округлестото што е на предниот дел кај прстите, е, после прстите т.е тоа е всушност после големиот прст - на предниот дел нормално, на стапалото, незнам баш како се вика тоа. Хелп!!!