Чешање на стапалата

Дискусија во 'Здравствени проблеми' започната од OlgicaSK, 14 јули 2014.

 1. OlgicaSK

  OlgicaSK Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2014
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  1
  Секој ден ме чешаат стапалата, т.е незнам како поубаво да ви објаснам, ме чеша јаболкницата т.е тоа округлестото што е на предниот дел кај прстите, е, после прстите т.е тоа е всушност после големиот прст - на предниот дел нормално, на стапалото, незнам баш како се вика тоа. Хелп!!!