1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чизми.. :)

Дискусија во 'Канта' започната од L-o-l-a, 8 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. L-o-l-a

  L-o-l-a Активен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Девојки.. помогнете ми барам чизми.... не сакам да бидат на штикла бидејки ми требаат за секој ден.. исто така и не обожавам да носам штикла... може ли да ми кажете каде од прилика има убави чизми и се разбира не многу скапи?! :P
  Благодарам. :)
   
 2. spellbound

  spellbound Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2010
  Пораки:
  916
  Допаѓања:
  1.482
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.