1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Членот над мене првпат го приметив во...

Дискусија во 'Форумски игри' започната од BlackSwan5, 25 октомври 2012.

 1. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Па, мислам дека е интересна игра :) .
  Треба да пишете за членот над вас, во која тема или категорија сте го приметиле прво. Односно каде се сеќавате дека првпат сте виделе негово мислење. Секако може да си допишете и впечаток... :)
   
 2. WeHeartIt

  WeHeartIt Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2012
  Пораки:
  270
  Допаѓања:
  130
  Прв пат те приметив овде.:)
   
 3. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.036
  Пол:
  Женски
  Првпат те приметив кога си го направив овој форум(Пред 1 недела)
   
 4. PeaceLoveBasketball

  PeaceLoveBasketball Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  589
  Допаѓања:
  1.175
 5. Angelinkka

  Angelinkka Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2012
  Пораки:
  526
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
  незнам точно каде беше, но кога ја забележив немаше ни 5 мислења! Значи само што се беше зачленила.. :D
   
 6. Vezilka

  Vezilka Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2012
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  311
  Во темата "Што значи да си нормален во ова време", добар одговор :D
   
 7. SweetChild

  SweetChild Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  1.597
  Допаѓања:
  2.987
  Пол:
  Женски
  Во оваа тема :D
   
 8. blaa

  blaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  410
  Допаѓања:
  378
  Во темата за ГН'Р. :lol:
   
 9. Anouk

  Anouk Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  806
  Допаѓања:
  1.380
  Во темата “Што слушате во моментот ? “
   
 10. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.028
  Допаѓања:
  25.009
  Во темата Формуски игри
   
 11. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Фудбалски натпревари или Сакам да кажам...не знам точно :).
   
 12. Yipman2

  Yipman2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 октомври 2010
  Пораки:
  4.028
  Допаѓања:
  25.009
  Фудбалски натпревари

  Се расправавме за Реал тогаш и се расправаме сега :lol:
   
 13. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.008
  Пол:
  Женски
  Во смешни мислења
   
 14. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
  Овде во форумски игри, кога ми даде кец за аватарот :devil: :D. Ама после пак многу ми ги фалеше аватарите па и опростив :lol:.
   
 15. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.195
  Допаѓања:
  8.924
  Пол:
  Женски
  Во темите за спорт, дефинитивно.
  Понекогаш си читкав тамо и те сретнував.
  :)
   
 16. srcesrce

  srcesrce Популарен член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  341
  Пол:
  Женски
  овде во форумски игри :)
   
 17. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497
  Во темиве за игри. :D
   
 18. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
  Во тема за фотографирање
   
 19. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.195
  Допаѓања:
  8.924
  Пол:
  Женски
  Во модни критики, мислам.
  :)
   
 20. Sara123

  Sara123 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2011
  Пораки:
  3.278
  Допаѓања:
  2.300
  Пол:
  Женски
  Јас сум 100 % сигурна.
  Кафе Муабети-- Специјален Поздрав до..
  Кога имаше бело цветче.