1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Човековите права во РМ и светот

Дискусија во 'Политика и настани' започната од milicka19, 8 декември 2012.

 1. milicka19

  milicka19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2010
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  115
  Пол:
  Женски
  Луѓе ве молам за помош!!!!! :( :(
  Ми треба ваше мислење за оваа тема. Поточно ми треба идеја. Ја ставив тука темата ако не е соодветна преместете слободно. Значи се што знаете за човековите права, колку тие се почитуваат и штитат, каков е нивниот одраз во современиот свет. Долку некој има работено есеј или има некоја статија за тоа ве молам да ми ја испрати, ако не вашите мислења ќе ми бидат од голема корист :)
   
 2. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.210
  Допаѓања:
  56.804
  Да погодам, ти треба за школо?
   
 3. milicka19

  milicka19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2010
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  115
  Пол:
  Женски
  Да да ако можеш нешто помогни некоја идеја, мисла ќе ми биде од корист
   
 4. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.210
  Допаѓања:
  56.804
 5. milicka19

  milicka19 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 март 2010
  Пораки:
  398
  Допаѓања:
  115
  Пол:
  Женски
  Хахахаххах Ти благодарам за помошта не знаев дека постои вакво нешто сепак фала се потруди :)