Чокохолици

Дискусија во 'Канта' започната од MamacitaBuena, 9 јуни 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. MamacitaBuena

  MamacitaBuena Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2017
  Пораки:
  1.422
  Допаѓања:
  25.187
  Пол:
  Женски
  99% од населението обожаваат чоколадо,а тој 1% лажат:^:
  Да се собереме сите неизлечиви чокохолици на кој не ни поминува ни еден ден без нешто чоколадно.
  Ќе дискутираме за омилени чоколади и чоколадни производи и оние помалку омилените:P

  Ако има слична тема,канта
   
  На Summerlover, Asterion, fallenangel и 3 други им се допаѓа ова.
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.774
  Допаѓања:
  25.231
  Пол:
  Женски
 3. MamacitaBuena

  MamacitaBuena Популарен член

  Се зачлени на:
  27 април 2017
  Пораки:
  1.422
  Допаѓања:
  25.187
  Пол:
  Женски
  Нека стави клуч модератор ако е иста.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.