Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чудни изуми

Дискусија во 'Насмевка' започната од RedRose97, 27 октомври 2010.

 1. RedRose97

  RedRose97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  158
  Еве една тема за чудни и смешни изуми кои сте ги виделе. Ставајте слики да се насмееме на итроста и/или глупоста на некои изумители. Јас ќе почнам.
  [​IMG]
  Само ако сакате да делите. :D
  Сликата е преземена од кафе пауза. Ако сакате да ги видете сите еве ви линк http://www.kafepauza.mk/zanimlivosti/ch ... -minatoto/. Не мислам дека темава е двојна проверив. Извинете ако грешам.
   
 2. RiRii

  RiRii Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Градник за „вистински“ мажи
  Една јапонска компанија започна да произведува машки градници. Верувале или не, овој производ во првата недела од лансирањето стана бестселер во најпознатата јапонска веб продавница. Цената на еден градник за мажи е околу 1300 денари. Одговорните луѓе од компанијата велат „Изненадени сме колку многу јапонски мажи ја барале жената во себе“.

  Лол
  Ролф Бухолз од Дортмунд, Германија е човекот кој го држи гинисовиот рекорд во број на пирсови на телото. На своето тело има закачено неверојатни 453 метални украси. Ролф има 94 пирсови околу устата, 25 околу очите, а најголем број, дури 278 има на и околу гениталиите.
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.217
  Допаѓања:
  57.031
  Пол:
  Женски
  Луди изуми

  Jапонците се познати по ваквите изуми. :rofl:
  [​IMG]
  Еве нешто за помош со течењето на носот :D
  А еве и нешто корисно за нас жените :!: :lol:
  [​IMG]
   
 4. Veki4kaa

  Veki4kaa Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2012
  Пораки:
  4.644
  Допаѓања:
  14.643
  Пол:
  Женски
   

  Прикачени фајлови:

 5. simpaticnaa

  simpaticnaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2012
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  681
 6. Shortie

  Shortie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2011
  Пораки:
  256
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Женски
  Jaс искрено не мислам дека има глупави пронајдоци,се е поради некоја причина и има своја порака само ти(ние)треба да го пронајдеме одговорот на пораката..:)
   
 7. Danai4

  Danai4 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  37
  ајдееееее,оној на сликата уше 20 тина цигари да запалеше |( незнам што потреба ќе беше тоа.....
   
  На Lella му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  4.938
  Допаѓања:
  26.859
  Пол:
  Женски
 9. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.978
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На I.want.to.sleep му/ѝ се допаѓа ова.
 10. QueenElena

  QueenElena Популарен член

  Се зачлени на:
  1 август 2013
  Пораки:
  1.212
  Допаѓања:
  1.288
  Добра идеја! :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 11. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
  :clap:
   
  На pufki4ee и Hilly им се допаѓа ова.
 12. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Епа ова искрено е најинтересното и на доброто нешто што секоја жена треба да си го има домче.Ама не се баш привлечни нозеве на овај/оваа :lol: :puke: :emo: :wasntme:
   
 13. Agawa

  Agawa Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јули 2013
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  280
  Еден изум корисен за мал простор. ;)
  [​IMG]
   
 14. Natali.3

  Natali.3 Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 септември 2013
  Пораки:
  5.151
  Допаѓања:
  44.467
  Пол:
  Женски
  Интересно, јако! :)
   
 15. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
 16. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
  Најдобар изум :clap:
  [​IMG]
   
 17. coralin-e

  coralin-e Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2013
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  98
 18. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
 19. curious-doll

  curious-doll Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  342
  Допаѓања:
  782
  :clap:
   

  Прикачени фајлови:

 20. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски