1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Чупење

Дискусија во 'Канта' започната од Butterfly-Girl, 30 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Butterfly-Girl

  Butterfly-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2013
  Пораки:
  957
  Допаѓања:
  513
  Пол:
  Женски
  Дали сте вечти во чупењето или пак одите на козметичар? Кога првпат почнавте да се чупате? Јас не сум мн. вешта ама сама си се чупам :D
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.183
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.