ШАМПОНИ И РЕГЕНЕРАТОРИ ЗА СУВА КОСА

Дискусија во 'Канта' започната од plavotooo, 9 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. plavotooo

  plavotooo Нов член

  Се зачлени на:
  4 септември 2014
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Јас имам многу долга коса и мислам дека ми е сува... Предложвајте некои шампони и регенератори за сува коса! Права ми е но кога ке си ја допрам од кај скалпот ми е многу крута како чкорава и ко да ми лета...мислам дека ме разбирате :) фала однапред :*
   
 2. erica

  erica Популарен член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  1.312
  Допаѓања:
  2.037
  Пол:
  Женски
  Има слична тема како оваа види овде kosa/sampon-i-regenerator-t1510/ можеби ке најдеш некој шампон или регенератор за сува коса поздрав :)
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.872
  Допаѓања:
  54.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.