1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ШМИНКАААА!!!

Дискусија во 'Канта' започната од SlAtKi4ka.SlAtKi4ka, 27 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. SlAtKi4ka.SlAtKi4ka

  SlAtKi4ka.SlAtKi4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2011
  Пораки:
  247
  Допаѓања:
  313
  Пол:
  Женски
  Ве молам помогнете мојата постара сестра прави свадба незнам како да бидам нашминкана ве молам помошшшш!!
   
 2. Dafnee

  Dafnee Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2010
  Пораки:
  340
  Допаѓања:
  1.927
  Кутро хипервентилирачко успаничено мало класично тинејџерче...Имаш - САКАМ ДА ПРАШАМ, имаш за лице дел, за шминки , за аутфит , сето тоа... темава у канта.Плачеше и ти по Виктор така?
  „зоШТООООООО?“ :rofl: #jokin :D морав.
   
 3. SlAtKi4ka.SlAtKi4ka

  SlAtKi4ka.SlAtKi4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2011
  Пораки:
  247
  Допаѓања:
  313
  Пол:
  Женски
  Избриши ја ти оки :) :) :) :) :)
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.508
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.