1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шишката на Хитлер

Дискусија во 'Насмевка' започната од SOAD, 9 мај 2010.

 1. SOAD

  SOAD Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 мај 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  4
 2. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.982
  хахахахаххахахахаххахахахаххаха :rofl:

  хитлер :emo: :emo: :emo:
   
 3. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.832
  Пол:
  Женски
  сите сапун ги варел :(
   
 4. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  715
  Допаѓања:
  266
  Пол:
  Женски
  хахаххаха :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: читајте теа модерна :rofl: :rofl:
   
 5. princessofthedark

  princessofthedark Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2010
  Пораки:
  1.018
  Допаѓања:
  145
  хахахахахахаха закон :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 6. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.799
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  хаххаххахахахаххаххахаххахаххах
   
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.515
  Допаѓања:
  58.925
  Пол:
  Женски
  Ахахахаха леле се умрев од смеење еј :D Цицајмик Уров хахахаха
  Само јас ова би го стаила во Што мислите за емо стилот :emo: :rock:
   
 8. Rossana

  Rossana Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2010
  Пораки:
  157
  Допаѓања:
  43
  :D :D :D немам зборови :D :D :D
   
 9. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
 10. Oluska

  Oluska Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2010
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  23
 11. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.690
  Не се шишам,глејте го Николче какво е без шишка ! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  Ќе си ги чувам и брковите и шишката,шо сакате прајте вие ! :rofl:
  Крај неможам да се сопрам од смеење :rofl: :rofl: :rofl: :emo:
   
 12. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Глупаци!!!Не се разбирате од мода!!
  Читајте теа модерна у п**ку матер :lol: :lol: :rofl: :tmi:
   
 13. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.429
  Пол:
  Женски
  Мене не ми е смешно клипчево, може дека сум чернобил-генерација :D
   
 14. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.846
  Пол:
  Женски
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  јакооооооо, ахахахаххахаххахаа
   
 15. Lady-Sweet

  Lady-Sweet Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2010
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  88
  хехехехех... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :emo:
   
 16. andzella

  andzella Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  6
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: ...xaxaaxxaxxaxaxaxxaxaxxaxaxxaxaaxxaxxaxaxaxxaxaxxaxaxxaxaaxxaxxaxaxaxxaxaxxaxaxxaxaaxxaxxaxaxaxxaxaxxaxaxxaxaaxxaxxaxaxaxxaxaxxaxax.... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 17. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.245
  Допаѓања:
  5.504
  хахахха каков е пред крај кога се нервирааа
  Хххххххх :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
   
 18. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  196
  :rofl: :rofl: :rofl: :emo: ако треба ние ќе ти платиме, само ишишај ја веќе :rofl: :rofl: :rofl: закон :rofl:
   
 19. HoneyBun

  HoneyBun Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2010
  Пораки:
  503
  Допаѓања:
  972
  Пол:
  Женски
  Хахахахахах :D :D :D :D :D :D :D :D ептен е смешно :rofl:
   
 20. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.409