1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Шпионирање од страна на бившиот

Дискусија во 'Разделби' започната од Bitter-Sweet, 6 август 2015.

 1. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.595
  Допаѓања:
  59.334
  Пол:
  Женски
  Не знам дали е темава на соодветно место. Ако не е нека се премести, ако е дупла нека оди во канта.
  Дали на некоја од вас и се случило после раскинување, без разлика кој ја раскинал врската, бившиот да почне да ве шпионира, да следи што правите, да ви се јавува и слично? Епа мене еве после една година откако тој ми раскина сам се издаде дека можеби цело време тоа го правел и тоа најверојатно ОВДЕ на овој сајт. Ако го чита ова, да му порачам - Друже, најди си занимација во животот и остај ме мене што прам и со кого прам. Сам си одбра да те нема во мојот живот и чао. Фала многу на услугата btw.
  Епа Феминки, ајде споделете искуства или мислења.
   
 2. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  10.167
  Допаѓања:
  150.496
  Пол:
  Женски
  Мене ми се случи истото:D

  Не знам што се мислат дека ќе најдат тука, нека копаат8)
   
 3. Crna Dama

  Crna Dama Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2015
  Пораки:
  2.772
  Допаѓања:
  21.792
  Пол:
  Женски
  @buba4e89 Само кажи ми дали памтиш......? :rofl::rofl::rofl::rofl: хахахаахах
   
  На Cinderfakinrella и buba4e89 им се допаѓа ова.