Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би му кажале на бившиот?

Дискусија во 'Канта' започната од Saisnalla, 3 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Saisnalla

  Saisnalla Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  134
  Што би му кажале на бившиот кога би имале храброст,можност,лице ..? :)
  Доколку темата е дупла,не е активна,не е соодветна или интересна-директ во канта :) :)
   
 2. L-enna

  L-enna Популарен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2010
  Пораки:
  1.106
  Допаѓања:
  1.791
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.