Што би му кажале на бившиот ?

Дискусија во 'Канта' започната од anichka94, 8 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.038
  Видовме што би му кажале на сегашниот
  па ајде кажете што би му кажале на бившиот ? :D
   
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.952
  Допаѓања:
  33.900
  Пол:
  Женски
  На него ништо ама тебе би ти кажала пред да отвориш тема да прелисташ да видиш дека има ваква тема :)

  http://forum.femina.mk/vrski/sto-bi-mu-kazale-t324/

  Темава е за сите бивши, сегашни идни
   
 3. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.038
  Малце си ги помешала брзините
  нигде не пишува дека таа тема с еоднесува на бившиот
  сите си пишуваат за сегашните
  ова е стрикно за бившиот ;)
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.815
  Допаѓања:
  53.785
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.