Што би му кажале...

Дискусија во 'Врски' започната од Lilit, 13 декември 2009.

 1. Tokyo.

  Tokyo. Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2019
  Пораки:
  84
  Допаѓања:
  1.965
  Пол:
  Машки
  Од секогаш сум се трудел да бидам поразличен од другите..
  Во се.. Па така и во желбите.
  Можеби ке ти е чудно ама мојата најголема желба не е да имам совршена куќа на некое луксузно место со базен, мене и оваа ми е добра.
  Не сакам да бидам познат фудбалер или пак адвокат воошто ама воошто не ми е грижа што би била мојата работа, доволно ми е само кога ке дојдам дома да има кој да ми се израдува.
  Не сакам да бидам запомнет и долго да се сеќаваат на мене. Доволно е само ти да не ме заборавиш.
  Не сакам да го менувам светот мене и овој ми е добар.
  Сакам само да те сакам и да те направам среќна тоа е мојата најголема желба само прашањето е дали ке ми го дозволиш тоа..
   
  На Peperutce1115, Love 83, Brinetka и 13 други им се допаѓа ова.
 2. blackpanter

  blackpanter Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2015
  Пораки:
  901
  Допаѓања:
  5.623
  Пол:
  Женски
  Eдна година со тебе, брзо помина. Те сакам многу. Немам зборови да опишам колку сум среќна.
   
  На Rama, GirlRose, Carolin. и 6 други им се допаѓа ова.
 3. stetoskop

  stetoskop Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  2.373
  Допаѓања:
  127.779
  :$ :tmi:

   
  На Rama, cresa-jagoda и ninja35 им се допаѓа ова.
 4. KateKane

  KateKane Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2018
  Пораки:
  718
  Допаѓања:
  15.728
  Пол:
  Женски
  Преубаво изгледаме на слики заедно, гледај колку убава комбинација сме, те боли курот за другите :emo:
   
  На Herrera, Brinetka, jasbi и 11 други им се допаѓа ова.
 5. (:strawberry:)

  (:strawberry:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  802
  Ако не сакам со тебе не сум ку**а :x
   
  На LanaSGirl, Brinetka, Rama и 5 други им се допаѓа ова.
 6. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.093
  Допаѓања:
  7.557
  Пол:
  Женски
  Зошто лажеш?Сожалуваш?Немој полошо е.
   
  На Brinetka, Rama, Hellobeautiful и 3 други им се допаѓа ова.
 7. СуперДевојка

  СуперДевојка Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2017
  Пораки:
  824
  Допаѓања:
  5.742
  Пол:
  Женски
  Само врати се.
   
  На Згодната, Brinetka, KateKane и 11 други им се допаѓа ова.
 8. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  9.046
  Допаѓања:
  102.376
  Пол:
  Женски
  Те обожавам. :l:
   
  На H.VAGA, Peperutce1115, KateKane и 17 други им се допаѓа ова.
 9. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  396
  Допаѓања:
  3.462
  Пол:
  Женски
  Ми фалиш, премногу...:l:
   
  На Peperutce1115, KateKane, jasbi и 6 други им се допаѓа ова.
 10. Slatkata00

  Slatkata00 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2019
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  557
  Пол:
  Женски
  Те љубам многу:l:
   
  На H.VAGA, Peperutce1115, KateKane и 8 други им се допаѓа ова.
 11. Shalitra

  Shalitra Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2018
  Пораки:
  276
  Допаѓања:
  1.197
  Пол:
  Женски
  Копнеам по твојата прегратка што мене душата ми ја обновува од секоја болка и страдање.Повеќе од што мислиш си ми потребен,како никој друг досега,никогаш во мојот живот!
  Те сакам изговарам со секој мој атом од срцето :l:
   
  На KateKane, Harper, Rama и 7 други им се допаѓа ова.
 12. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.785
  Допаѓања:
  24.869
  Постоиш?
   
  На DAngel, Herrera, Brinetka и 10 други им се допаѓа ова.
 13. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  1.144
  Допаѓања:
  8.403
  Пол:
  Женски
  Страв ми е. Знам дека се колнев дека нема да ти се вратам затоа што мислев дека грешката е само во тебе а не бев свесна за своите постапки. Страв ми е дека пак ќе се повредиме многу. Те сакам искрено и многу но не сакам да бидам со тебе. Можеби не е нормално ова ама подобро ќе спијам ако знам дека вечерта не сум те повредила.
   
  На Purplelilac, KateKane, Rama и 7 други им се допаѓа ова.
 14. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  1.493
  Допаѓања:
  6.107
  Пол:
  Женски
  И двајцата се чувствуваме како деца.Ја осеќам таа енергија која ја имаше на почетокот.
  Го чувствувам она што направи да те сакам :sun:
   
  На Herrera, Peperutce1115, Love 83 и 15 други им се допаѓа ова.
 15. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.093
  Допаѓања:
  7.557
  Пол:
  Женски
  Ми значи многу што избра да останеш.Што искрено ми кажа како се чувствуваш за мене.Што направи да почувствувам среќа во овој претажен ден.Те сакам❤
   
  На VoodooGirl, KateKane, Rama и 8 други им се допаѓа ова.
 16. Slatkata00

  Slatkata00 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 септември 2019
  Пораки:
  76
  Допаѓања:
  557
  Пол:
  Женски
  Убаво е во животот кога имаш некој што те прави среќен!
   
  На Hellobeautiful, VoodooGirl, Billy Idol и 7 други им се допаѓа ова.
 17. Tan4ence

  Tan4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  2.361
  Допаѓања:
  18.082
  Ме радува што се обидуваме да се подобриме:hug: Колку и да ми се измешани чувствата, доволно е да те видам и да знам што сакам:hug:
   
  На Peperutce1115, Hellobeautiful, KateKane и 8 други им се допаѓа ова.
 18. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.644
  Допаѓања:
  20.202
  Пол:
  Женски
  Вака така, се реши да пишеш.
  Ајде да видиме што ќе следи после ова. :D
   
  На Peperutce1115, piksooki, Hellobeautiful и 10 други им се допаѓа ова.
 19. happygirl11

  happygirl11 Активен член

  Се зачлени на:
  4 септември 2018
  Пораки:
  40
  Допаѓања:
  46
  Пол:
  Женски
  Е значи неможам ни 5 мин без тебе и твоите пораки.
   
  На cresa-jagoda, Hellobeautiful, Rama и 4 други им се допаѓа ова.
 20. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.356
  Допаѓања:
  8.078
  Пол:
  Женски
  Ах бе ,зошто мора толку да си љубоморен и ради таа твоја проклета љубомора се расправаме за глупости ,таман ќе помислам супер веќе не е љубоморен и ти ќе ми покажеш спротивното ,зарем не си свесен колку те сакам ,смачено ми е веќе да се расправам за секакви глупости .:@
   
  На Someonespecial, sparklie, Herrera и 16 други им се допаѓа ова.