Што би му кажале...

Дискусија во 'Врски' започната од Lilit, 13 декември 2009.

 1. Stephen Amell

  Stephen Amell Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2017
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  7.730
  Пол:
  Женски
  Да си сега до мене колку силно би те гушнала.:hug:
   
  На Herrera, VoodooGirl, IM.TMKQ и 6 други им се допаѓа ова.
 2. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  39.205
  Ми требаш. Во секој миг ми требаш. Зависна сум од тебе:$
   
  На An43, VoodooGirl, IM.TMKQ и 7 други им се допаѓа ова.
 3. ku4ence

  ku4ence Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2013
  Пораки:
  822
  Допаѓања:
  1.551
  Пол:
  Женски
  :lol:
   
  На bicycle, prominent и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 4. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  1.150
  Допаѓања:
  8.462
  Пол:
  Женски
  Јак си на зборови само. Многу лош потег.
   
  На VoodooGirl, IM.TMKQ, ku4ence и 6 други им се допаѓа ова.
 5. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  9.156
  Допаѓања:
  103.850
  Пол:
  Женски
  Криво ми е шо ни пропадна планот за денеска. :doh:
   
  На VoodooGirl, Stephen Amell, IM.TMKQ и 7 други им се допаѓа ова.
 6. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  14.951
  Допаѓања:
  90.976
  Пол:
  Женски
  Доцна е срце, многу е доцна.
   
  На Herrera, VoodooGirl, Stephen Amell и 6 други им се допаѓа ова.
 7. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.470
  Допаѓања:
  3.849
  Пол:
  Женски
  Едвај чекам да завршат овие неколку месеци. Ме полудува исчекувањето на непознатото... и не знам што ќе се случи со нас, само се надевам дека после сѐ, ќе најдеш среќа.
   
  На waterllady, VoodooGirl, IM.TMKQ и 4 други им се допаѓа ова.
 8. SoNata

  SoNata Активен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2020
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  156
  Пол:
  Женски
  Те сакам најмногу на свет, ме расположуваш, ме задоволуваш и бескрајно многу ме усреќуваш:hug:
   
  На VoodooGirl, IM.TMKQ, Summer16 и 4 други им се допаѓа ова.
 9. bicycle

  bicycle Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2019
  Пораки:
  329
  Допаѓања:
  5.948
  Пол:
  Женски
  Знаеш, си зедов за право да ти ги посетам профилите.
  Порано ќе се нервирав за секоја твоја објава, ќе ја анализирав, ќе ја читав одново и одново.
  А денес не почувствував ништо, апсолутно ништо.
  Дали тоа значи дека чувствата кон тебе избледеа?
   
  На candy.cane, Ang_ela, VoodooGirl и 9 други им се допаѓа ова.
 10. tigerlady

  tigerlady Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  1.437
  Допаѓања:
  4.055
  Па јас апсолутно би денов да го поминеме како пред три месеци, со мачорот, со кафе пред ручек на мини терасичето, зашто ни се може и немаме работа. Ама еве не, ниту заедно, ниту со мачор, ниту ручек ќе биде набрзо. Ајде, валјда за скоро универзумов ќе се стабилизира.
   
  На hope12, Ang_ela, VoodooGirl и 7 други им се допаѓа ова.
 11. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  824
  Допаѓања:
  2.328
  Среќа што не сум таму па не го гледам тоа.
   
  На Rabbit, Ang_ela, IM.TMKQ и 5 други им се допаѓа ова.
 12. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  39.205
  [​IMG]

  Секогаш и засекогаш. Ти. Ти и јас
   
  На candy.cane, Ang_ela, VoodooGirl и 6 други им се допаѓа ова.
 13. christinnn

  christinnn Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  1.117
  Допаѓања:
  11.978
  Пол:
  Женски
  Полека почнувам да ладам. Не сакам да ти дадам до знаење затоа што мислам дека ќе помине.
  Ама се плашам, шо ако не помине? Нов човек не сакам да примам покрај мене, се навикнав на тебе. Но, не ме радуваш како порано.
  Не осеќам среќа и еуфорија кога сме ние во прашање.
  Еве вечерва ќе излегуваме, треба да станувам да се спремам. А јас немам волја да мрднам со прст. И да, пред плачење сум.
  Дај усреќи ме вечерва, аман веќе. Натерај ме да не се сеќавам на ова шо го пишувам сеа.
   
  На Herrera, cresa-jagoda, Ang_ela и 11 други им се допаѓа ова.
 14. Summer16

  Summer16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 декември 2018
  Пораки:
  497
  Допаѓања:
  1.078
  Пол:
  Женски
  Многу ме нервираш за небитни нешта.
  Многу си љубоморен и тоа лошо го искажуваш.
   
  На cresa-jagoda, Ang_ela, VoodooGirl и 2 други им се допаѓа ова.
 15. nevermet18

  nevermet18 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 мај 2014
  Пораки:
  1.470
  Допаѓања:
  3.849
  Пол:
  Женски
  Зоштоооо, зошто ми се свиѓаш? :headbang:
   
  На cresa-jagoda, Ang_ela, IM.TMKQ и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 16. Dream-Girl

  Dream-Girl Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  9.156
  Допаѓања:
  103.850
  Пол:
  Женски
  Ај нека помине викендов и да те изнагушкам. :l::l::l::l::l:
  FB_IMG_1582970901316.jpg
   
  На cresa-jagoda, Ang_ela, BlackMistery и 12 други им се допаѓа ова.
 17. IM.TMKQ

  IM.TMKQ Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јануари 2014
  Пораки:
  2.675
  Допаѓања:
  20.671
  Пол:
  Женски
  Точно било кажувањето дека кога-тогаш кругот ќе се сврти. :mm:
  Но, доцна е, залудно се трудиш сега. ^_^
   
  На hope12, НаталиЛили, cresa-jagoda и 10 други им се допаѓа ова.
 18. Medenomoe

  Medenomoe Активен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2019
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  207
  Пол:
  Машки
  Ти продолжи да не ми веруваш
  Јас секогаш ке ти верувам
  Ти продолжи да грешиш
  Јас никогаш нема да погрешам.
  Сега сама разбери кој на кого повеке го сака
  Те сакам лудо мое будалче
   
  На cresa-jagoda, Ang_ela, hope12 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 19. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  1.168
  Допаѓања:
  39.205
 20. Ang_ela

  Ang_ela Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 март 2019
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  872
  Пол:
  Женски
  Те сонував.
  Од цела една приказна, утрово кога се разбудив го памтев само бакнежот што ти го дадов на поминување, оној што единствено знаеше да те смири кога си нервозен. Зашто јас ти бев и болест и лек:)
  Сакав да ти кажам колку ми недостигаш, но ти си постојано тука...во мислите...во сонот.
  Те молам така нека остане.
  20200301_105750.jpg
   
  На hope12, prominent, blackpanter и 9 други им се допаѓа ова.