1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би му кажале...

Дискусија во 'Врски' започната од Lilit, 13 декември 2009.

  1. Katja.efremova

    Katja.efremova Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    658
    Допаѓања:
    89
    Jas ne bi mu kazala nisto samo sakam da go gusnam najsilno a toj d ami rece srcka znaes li deka si mi najvaznoto nesto vo zivotot :)
     
  2. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.716
    Допаѓања:
    150.558
    Мило моееееееее....не те пуштам уште десет жени меѓу нас да застанат!
    Има една по една сите да ги испокубам,а ќе почнам од мајка ти!Да знаеш!
    Ууух...и да,задоволена жена,е среќна жена.Плус,Лилит среќна,ти тап во кладилница ливче.Биди добар со Лилит,универзумот со тебе,тоа ти е карма дарлинг! :lol: Ват гоус араунд,камс араунд!
    Мај прешес уан,те љубам!
     
  3. Ariel

    Ariel Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    7.784
    Допаѓања:
    131.327
    babyketi, не, батали превземање акција...барем во мојот случај :D Бегај, ќе ме остави со овие две шо ги имаме :D ... се зезам за оставањето, ама за тоа прашање со консензус се одлучува, и ако не сака - ќе го прифатам тоа, ама мое е да се потрудам :D Мислам откажување не ми е у карактер :D
    Секогаш кога ќе му го почнам муабетот го полудувам! :D Не дека две деца се малку, ама многу сакам да имам големо семејство.

    А ти бидејќи колку што се сеќавам од други постови имаш едно, превземај акција! Браќа и сестри се најголемо богатство!
     
  4. babyketi

    babyketi Популарен член

    Се зачлени на:
    29 ноември 2009
    Пораки:
    1.302
    Допаѓања:
    669
    ARIEL i jas kako tebe sakam 3 deca -najmalku :lol:
    Za prezemanje akcija...prva sum,ama pusto pari se nema...a i sim ni e uste mal (2 god.vo fevruari) pa ke pocekame mozda uste edna godina ,pa posle sigurno ke bide.
    Za ubeduvanje ...kako ne...nie zenite sme super ubedlivi ,osobeno navecer vo sexi dolen ves :lol:
    Ti posakuvam sreca da go ubedis!
    A za bracata i sestrite ,deka se najgolemo bogatstvo se slozuvam....jas sum edno dete i ic ne mi e ubavo!
    Pozdrav do site...
     
  5. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    :lol: :lol: e ova bese super, se iznasmeav :lol:
     
  6. Katja.efremova

    Katja.efremova Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    658
    Допаѓања:
    89
    Дека многу ме нервира шо е ногу голем спанко :D и у спат дека сакам :D
     
  7. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Ај ако сакаш дојди малку, ми се прави муабет....
    Да, да, тебе ти зборувам...
    Да де да, ми се прави муабет, што има тука чудно?
    Епа да. Баш со ТЕБЕ. :lol:
     
  8. Saraa

    Saraa Популарен член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2010
    Пораки:
    2.482
    Допаѓања:
    7.539
    Пол:
    Женски
    Би му рекла дека премногу го сакам дека бевме создадени еден за друг ама дека тој се упропасти би му рекла и дека треба малку да се промени и да остави позади него некои луѓе и дека ми недостигаат нашите среќни моменти кои ги имаше премногууууууу ама изгледа ништо ке треба да си ја побарам среќата на друго место кај што знам дека ме чека ама изгледа јас не сакам да ја земам.......
     
  9. MadeinHeaven

    MadeinHeaven Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 декември 2009
    Пораки:
    300
    Допаѓања:
    70
    Дека толку многу проклето ми значи и дека толку многу проклето го сакам и ми недостасува...дека во неговите очи го гледам својот живот.. сакам да му кажам дека прво чекам тој дас е разбуди па потоа јас... дека без него неможам и несмеам... дека не ми треба не ни мора да ми каже дека ме сака му читам од очите... дека ме рпави најсреќна и дека секоја негова насмевка е вредна и неможе да се замени... толку многу го сакам!
     
  10. Katja.efremova

    Katja.efremova Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    658
    Допаѓања:
    89
    Да е сега тука до мене..ах што се би му изнакажала поточно би му направила....почнувајки од тоа дека многу сум напалена и дека ми треба само тој,креветот и цела вечер за нас :D
     
    На Macufkata му/ѝ се допаѓа ова.
  11. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
  12. Braveheart

    Braveheart Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    609
    Допаѓања:
    94
    :lol: :lol: :lol:

    е баш ме насмеа Хипица, кратко и јасно :lol: :D
     
  13. MadeinHeaven

    MadeinHeaven Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 декември 2009
    Пораки:
    300
    Допаѓања:
    70
    нека дојде да ме украде... тато нема да дознае :))))))))))
     
    На Macufkata му/ѝ се допаѓа ова.
  14. angel.11

    angel.11 Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2010
    Пораки:
    44
    Допаѓања:
    26
    Би му рекла да не е машка к**ва може би го стаила на листа да размислам, али додека има 3000 жени нека си биде со нив
    и нека не замара со душичке мушичке...

    А да и на еден мачор од скајп прееске би му кажала нека не се умишљава многу и да ми изиграва филмови оти ако ми пукне мене мојот интересно ке биде....
     
  15. Fairybell

    Fairybell Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    389
    Допаѓања:
    37
    Би му кажала дека е тенџере за да каже убави работи(а ги кажува ама срамежливо и ретко),и дека треба да се опушти малку.Знам дека сум напорна понекогаш,или скоро секогаш :D ама го сакам мноооогу.А после овие скоро 10 месеци се докажа дека ме сака,незнам кој би ме трпел вака :oops: Ама некогаш знае да ми згазне на живец па ми иде да го масакрирам, а ми вика дека намерно така ми правел за да види дали го сакам.И да му кажам(иако си знае)дека никој жив нема да ме раздели од него,ни мајка ми ни никој.Многу сакам кога се гушкаме и галиме.Дека ми е најдоброто нешто во животот.Дека 100 % сум негова.И дека вцера не го видов па денеска ми недостига,ама вечер има да го лежам :D
     
  16. didija

    didija Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    222
    Допаѓања:
    118
    Сакам да му кажам дека е моето најголемо Сонце и дека и покрај се што ни се случи и случува, дека и покрај тоа што сум свесна што направив, дека навистина испаднав идиот, јас него го сакам најмногу на свет. Он беше и засекогаш ќе биде моето најголемо срценце, мојот бате. Никогаш никој друг не сум сакала толку и нема ни да сакам, никогаш не постоеше во срцето (не верувам ни дека ќе постои)никој друг освен него. :oops:
     
  17. spanskaserija

    spanskaserija Истакнат член

    Се зачлени на:
    17 јануари 2010
    Пораки:
    5
    Допаѓања:
    1
    Sakam te najveke na celiot svet, ne mozam da ziveam bez tebe. Cekam da mi se javes iako znam deka nema zosto jas sum kriva sto ne sme zaedno. Sakam da te gusnam i nikogas da ne te pustam
     
  18. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Па би се трудела да не му кажам ништо пошо како што сум поднапиена, може и глупости да избрблам. :lol:
    Доволно беше што ми реков да ми ги прости гревовите што не сум му ги направила. :D
     
  19. enca.69

    enca.69 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    1.709
    Допаѓања:
    3.449
    Srcka si mi :))))))))).............
     
  20. angelce1

    angelce1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    8 декември 2009
    Пораки:
    387
    Допаѓања:
    234
    Па би му кажала дека многу го сакам,дека многу ми фали како личност и пријател во мојот живот,без разлика на тоа што јас го сакам повеке од пријател... би му кажала дека сакам да е срекен,па и ако тоа значи дека тоа нема да е со мене,и да ми прости за тоа што му кажав дека е себичен и ред други работи,зашто тоа беше мој начин полесно да престанам да го сакам(што не се случи) :roll: и дека најмногу ме боли тоа што ми кажа дека сум го разочарала,а јас воопшто не бев крива за тоа што тој ме обвини :( значи во кратки црти ТЕ САКАМ И ПРОСТИ МИ