1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би му кажале...

Дискусија во 'Врски' започната од Lilit, 13 декември 2009.

  1. Viiiiip

    Viiiiip Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2010
    Пораки:
    833
    Допаѓања:
    399
    Со дечко ми правиме 8 месеци во вторник.... И би сакала да му пишам, 8 пораки во кој ке му кажам колку го сакам и колку ми значи иииии дека ова се најубавите 8 месеци во мојот живот.... Ве молам за помош.... :D
     
  2. Shelea

    Shelea Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 ноември 2009
    Пораки:
    4.241
    Допаѓања:
    42.990
    Те љубам, ко што панда љуби бамбус.

    Биди ми маж, зошто и онака ниедна нема да ги прави шашавите фаци ко јас. (не си ласкам, сериозно имам таква моќ :lol: ).

    Башка, се инспирираме еден со друг, не ни треба ништо, освен пари за авантури, кондоми и едно станче уредено за да си се сакаме до бескрај.

    Пичувче мое!
     
    На popovich и Macufkata им се допаѓа ова.
  3. Marley

    Marley Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    1.093
    Допаѓања:
    1.128
    Пол:
    Машки
    Marley...ne zamaraj...Don't Worry Be Happy...
     
  4. Melanie

    Melanie Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 февруари 2010
    Пораки:
    556
    Допаѓања:
    87
    Mi falis...premnogu..Sakam da te vidam...da te gusnam silnoooo...da ti zaspijam vo pregratka....Premnogu te sakammm znaes...slaba sum na tebe....sakam da te gledam kako mi se smeskas,so tie dupcinja na obrazite najslatki na cel svet ;)
    Znam deka sme si najludi i najotkaceni ama obozavam sto sme takvi...i znam deka i ti me sakas takva....Mozes da bides vakov,takov,za nikade ama za mene si najdobar na svet :!: Te obozava tvojata Malecka...
     
    На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Ariel

    Ariel Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    7.744
    Допаѓања:
    130.759
    Не ми се јави денес, а?!? Мислам ми се јави два пати, ама само на кратко. Не се важи тоа. Ќе те скршам!
     
  6. confused

    confused Популарен член

    Се зачлени на:
    5 декември 2009
    Пораки:
    175
    Допаѓања:
    326
    deka e nezrelo sustestvo so ne znae da se nosi so zivotot....i deka edvaj cekam pak da se javi i da kaze deka jas sum taa posebnata....a togas....togas ke smislam so drugo da mu kazam :lol:
     
    На Crna Dama и lilybeth им се допаѓа ова.
  7. shiningstar

    shiningstar Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    623
    Допаѓања:
    307
    Љубов моја...те носам под левата дојка и те љубам како што човек љуби само еднаш во животот.Јас сега открив што е љубов...спокојна сум, мене ми е важно ти да си среќен па иако не си со мене.Во петок се жениш. Ти ја посакувам сета среќа на овој свет...ти ја пуштам и мојата среќа(која ја немам многу ама....) Досега се молев за тебе...отсег ке има кој да го прави тоа. Душата ме боли... Сепак потајно ќе те спомнувам понекогаш, и ќе посакувам да си исполнет и да доживееш двојно поголема среќа од таа што ја имавме јас и ти. . . за Д ...

    http://www.youtube.com/watch?v=sN1KL4KHkJo
     
    На Crna Dama, popovich, lilybeth и 2 други им се допаѓа ова.
  8. confused

    confused Популарен член

    Се зачлени на:
    5 декември 2009
    Пораки:
    175
    Допаѓања:
    326
     
    На lilybeth му/ѝ се допаѓа ова.
  9. girl23

    girl23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2010
    Пораки:
    320
    Допаѓања:
    31
    Ахх и мене ме растаживте....леле .. ;( ;( ;(
     
  10. shiningstar

    shiningstar Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    623
    Допаѓања:
    307
    Бори се за него ако мислиш дека е тој тој вистинскиот...уште не е доцна...Немој да се помируваш толку лесно. И тоа што го мислиш кажи му го, немаш што да изгубиш. Ти посакувам се најубаво ;)
     
  11. bona

    bona Популарен член

    Се зачлени на:
    9 декември 2009
    Пораки:
    1.592
    Допаѓања:
    276
    confused i shiningstar stvarno ne rastazivte site, se nadevam naredniot pat ke bide vistinskiot i da bidete srekni kako nikogas, ne gubete verba. ke ima "bel" den i za vas :)
     
  12. confused

    confused Популарен член

    Се зачлени на:
    5 декември 2009
    Пораки:
    175
    Допаѓања:
    326
    ne mozam da ja gradam mojata sreka vrz tugata nesreka...bi se borela jas..samo da mi ostavese prostor za borba...ne mozam da im ja rusam srekata i sansata da se zaedno...ako e pisano da e moj ke mi se vrati...ako ne....pretpostavuvam bog ima nesto podobro za mene...
    blagodaram na poddrskata i motivacijata...i bidi hrabra i ti iako toj se zeni...nekade na svetov stoi i naseto parce sreka..samo treba da go najdeme... bidi mi pozdravena prijatelke
     
  13. julie77

    julie77 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2010
    Пораки:
    5.566
    Допаѓања:
    20.050
    shiningstar i confused...navistina e bolno i tazno..ama ednostavno za nekogo zivotot ne e fer i nema pravda..sto treba da se slucuva ke se slucuva..nezavisno od nas..se nadevam deka na kraj vie ke ste ispolneti so ljubov koja navistina ja zasluzuvate i posakuvate i srekata se isturi vrz vas...razocaruvanjeto e del i od mojot zivot ama sto e tuka e... :?
     
  14. Katja.efremova

    Katja.efremova Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    658
    Допаѓања:
    89
    Абе ти слеп си или...нели гледаш дека ме губеш секој ден се повеќе..па дај освести се човече вака нема никаде да стигнеш...уствари можеби како пред некоја година каде што беше..затворен и затрујен со алкохол и цигари мислејки на мене и на тоа како можеше да си дозволиш да ме изгубиш..а јас ...јас може пак ќе бидам во прегратка на некој друг..ама овој пат нема да ти се вратам не не не и трет пат...Гледај колку бевме среќни до сега..зар мислиш дека таа е подобра..не срце мое некој што повеќе те трпи од мене нема да најдеш дури ни мајка ти не го трпи твојот никаков карактер како мене...јака ми душа човече :D И ти после се..сите мои жртви д анаправам човек од тебе..а беше на пат да станеш алкохоличар ми велиш зар ја знаеш ти другарка ми подобро од мене...ооо срцка не ја знам само јас туку цел град каква е...ама ајде ќе се изгореш и ти па после ке видеме за каде си...
     
  15. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    Доста ми се правиш фраер и ме тестираш на секој можен начин. Тоа што треба да го знаеш, го знаеш. Знам дека не ти се брза, ни мене не ми се брза. Затоа ајде заедно да не брзаме, поинтересно ќе ни биде ;)
     
  16. Barbie-mwa

    Barbie-mwa Популарен член

    Се зачлени на:
    20 декември 2009
    Пораки:
    1.237
    Допаѓања:
    528
    Пол:
    Женски
    Абе ало што виде во неаа???? :? цц...ти слеп си? Знаеш дека те сакам најмногу на свет но не си единственото маско.... а кога трчаш по неа ме губиш мене?? Ќе ти текне некој ден на менееее......ама веќе касно ќе е душо!!!! ;) Знам дека ништо не е вечно.....мислев ова ќе ми го смени мислењето...но не било така! те сакам бре будалче сфати и не дозволјувај да ме изгубиш разберии она не е ЈАС!!!!!!! :!:
     
    На MiaJ му/ѝ се допаѓа ова.
  17. LaFille

    LaFille Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    1.358
    Допаѓања:
    57
    Се уште не е доцна...
     
  18. lavica23

    lavica23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 јануари 2010
    Пораки:
    103
    Допаѓања:
    28
    среко моја ужасно ми недостигаш ;(
     
    На Crna Dama му/ѝ се допаѓа ова.
  19. Braveheart

    Braveheart Истакнат член

    Се зачлени на:
    31 јануари 2010
    Пораки:
    609
    Допаѓања:
    94
    Не знам па што ми текна на тебе сега- веројатно темава на фемина ме потсети, па кога сум веќе тука, да ти кажам дека навистина не знам што видов во тебе, и така твоето присутство ми будеше поголема болка.Но така требало да биде.Бевме скоро на исто рамниште, но сега си свесен дека сум многу повисоко над тебе.Извојував победа!Ти загуби!Сега увидов колку е убаво кога си далеку од моите мисли И дека Господ ме сака затоа што ми обезбеди иднина без тебе.Ти ја посакувам сета среќа на светот, акo ја имаш способноста да ја најдеш!
     
  20. Bright

    Bright Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.547
    Допаѓања:
    5.516
    Jaс сум јаболко.
    Ти си цимет.
    Заедно сме јаболко-цимет.
    Заедно сме едно.

    Колку е само прекрасно чувството кога те слушам како ми зборуваш уште нерасонето... <3
     
    На lilybeth, MarchelineAmaru и mjauuuuu им се допаѓа ова.