1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би направиле вие да сте на мое место?

Дискусија во 'Канта' започната од Mitrebapomosh, 4 октомври 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Mitrebapomosh

  Mitrebapomosh Активен член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2014
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  1
  Има едно дете кое е прва факултет,а јас сум трета средно.Претходно се имаме индиректно запознаено на snapchat.Детето е симпатично и ми се свиѓа,а случајно пред некој ден дознав дека он мене ме свиѓал пред пола година.Вчера случајно го сретнав и само се погледнавме и ме позна,но не се поздравивме...ми има дадено врој за да збориме на viber ама не знам зошто,јас не му пишав..ми треба help како да започнеме разговор,дали јас прва да му пишам или нешто да направам за он мене да ми пише или другарка нешто да му спомне,бидејќи тој и кажал на истата другарка за мене...само несакам да испаднам нападна или нешо слично:?:
   
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.169
  Допаѓања:
  177.059
  Пол:
  Женски
  vrski/ljubovni-problemi-i-soveti-t243/
   
 3. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.960
  Допаѓања:
  75.636
  Пол:
  Женски
  Кратко и јасно - пиши му ти, не чекај да ти пише тој или па другарката да ви биде посредник.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.