1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би направиле кога вашиот дечко би глумел во филм...?

Дискусија во 'Врски' започната од Vikita, 19 април 2012.

 1. Vikita

  Vikita Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  67
  Значи вака.. :D самиот наслов кажува ШТО БИ НАПРАВИЛЕ ДОКОЛКУ ВАШИОТ ДЕЧКО ГЛУМИ ВО ФИЛМ ВО КОЈ ШТО ТОЈ ИМА ЉУБОВНИ ОДНОСИ СО ДРУГА ДЕВОЈКА :) ..очекувам мислења ;)
   
 2. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  575
  Пол:
  Женски
  :D ако му платат неколку милиони ништо нема да кажам :P :lol:
   
  На CrazyStupidLove и Fearless им се допаѓа ова.
 3. Vikica.cuci

  Vikica.cuci Популарен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  1.520
  Допаѓања:
  3.283
  Пол:
  Женски
  Ке им се придружам(шала на страна) па сега ако му платат неколку милиони секако, ама и девојката мора да биде згодна и убава :)
   
 4. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.788
  Допаѓања:
  2.548
  Пол:
  Женски
  Ќе се фалам после дека дечко ми има глумено во филм па дури и ако има улога на монах :D
   
 5. respect

  respect Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2011
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  12
  Самиот наслов кажува..тоа би било само глума.. ;)Ништо не би направила..Би била горда! :)
   
 6. ilipili

  ilipili Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  1.309
  Допаѓања:
  4.986
  Би била горда и пресреќна за него и би се фалела еееееее дечко ми глумеше во филм :rofl: :clap:,па уште ако му платат милиони мх мх убавини :lol:. И да глуми во некој љубовна сцена не би ми пречело,сепак тоа е само глума, така да ако има некоја улога одма би го пријавила :lol: :rofl:
   
 7. DzingrlakaDzikica

  DzingrlakaDzikica Популарен член

  Се зачлени на:
  26 март 2012
  Пораки:
  803
  Допаѓања:
  2.629
  Aко стекне слава ќе му ставам ланец околу вратот ко некоја пудлица.
  И ќе го шеткам низ град сите да го гледат ама никој да не го пипка.
  МОЈ СИ Е БИЧЕЗ!! :devil:
   
  На teressa му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  573
  Нема да глуми пошто не е глумец. Нема да го поднесам тоа, макар и на професионален план. Неговите усни се само за мене додека е со мене....
  Затоа и бираме со кого сме нели.
   
  На joana18 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. 1-Lady-in-red

  1-Lady-in-red Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2012
  Пораки:
  193
  Допаѓања:
  44
  па најверојатно јас ќе бидам девојката со која ќе снима љубовна сцена :D
  хах не па шала на страна, би сакала дечко ми да биде глумец бидејќи јас премногу го сакам актерството, и во тој момент нема да го гледам со љубомора туку со возбуда мојот дечко познат глумец :lol: тоа е сепак само сцена и на сите им е јасно што се случува, ништо не би променило кај мене :)
   
 10. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.870
  Пол:
  Женски
  Нема да му го изгледам филмот 8)
   
 11. MysteriousG

  MysteriousG Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 март 2011
  Пораки:
  112
  Допаѓања:
  28
  ке биде моја гордост :lol: :inlove:
   
 12. Artemission

  Artemission Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  2.031
  Допаѓања:
  15.658
  Ќе земам whips and chains, ќе го врзам и плескам се додека не се откаже од идејата :devil:

  Ништо, што би направила... ако тоа му е професија многу веројатно дека не би ми пречело, се додека не пројави желба да заплива во порно водите :D
   
 13. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.565
  ... ќе наплатувам за неговите автограми и време поминато со него, во разговор, по минутажа, за други посебни барања на обожавателките, ќе имам посебна тарифа... И фискална ќе издавам, како добар и послушен граѓанин и даночен обврзник :wasntme: ...
   
  На EleMental и ljubam им се допаѓа ова.
 14. srcence1607

  srcence1607 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2012
  Пораки:
  2.355
  Допаѓања:
  2.488
  Пол:
  Женски
  мојот бивши постар од мене 1 год. глуми во претстави ..и не ми сметаше љубовна сцена, секако дека ми беше малце глупо кога гледав, али тоа е..нема да се испонашам кога знам дека глумата е тоа што сака најмногуу во животот :clap:
   
 15. ivance5

  ivance5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  174
  Ќе му дадам максимална поддршка и ќе му честитам на добрата глума! Апсолутно, ако тоа го избере како професија, во мене ќе има најголем фан 8)
   
 16. moonlight-girl.55

  moonlight-girl.55 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  1.456
  Допаѓања:
  2.429
  Не знае да глуми мојов баш, така да, некоја голема улога не верувам да му дадат. :rofl:
   
 17. owl-ribbon

  owl-ribbon Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  545
  Допаѓања:
  677
  Би била горда на тоа !
   
 18. CrAzZyYy

  CrAzZyYy Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2011
  Пораки:
  600
  Допаѓања:
  1.828
  Пол:
  Женски
  Па ќе знам дека е само глупа ама увел би имало нешо шо ќе ме копка... Па не за др ај да не претерам али 80% од паровите у филмовите без разлика дали претходно се женети-мажени во врска или не имаат нешо со партнерката во филмот така да... незз сега викам не би му праела проблеми ама би пазела на него ама да ми се случи ова незз дали вака би си се смешкала :)
   
 19. marijaz

  marijaz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Женски
  хаха.. ке стане познат и јас со него позната :D
  ама дечкоми сигурно нема да биде глумец.. ако долку е тогаш баш убаво за него(и за мене) хаха ке го изгледам филмот и нема да бидам љубоморна (никако..) затоа што тој е мој.. ауу и ако му платат добро(хохо :D).. се шегувм, баш убаво.
   
 20. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.352
  Допаѓања:
  18.451
  Пол:
  Женски
  Не би дозволила...освен ако не е некое „Буре Барут“ сценарио без мн жени. :D

  Шала на страна, никогаш не би била со глумец, пејач или било каква позната личност. Не би можела да се носам со тоа и да се ослободам од сомнежот дека додека не се пензионира никогаш нема да биде само мој. :D