1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што би ѝ кажале на форумџиката над вас?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од 2468, 18 мај 2010.

 1. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Значи драги мили мои, во оваа игра можете да и кажете на форумџиката која е над вас штоооо сакате :$
  па ајде нека ме пука некој прв :lol:

  е сега над мене нема никој, и затоа не можам да кажам :!:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.347
  Пол:
  Женски
  Е па бројче еве да ти кажам да одиш да си легнеш и да си ја одмориш душичката, а не да се мачиш со секакви глупости ;)
   
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Дека ми недостига Вајлд ;( :(
   
 4. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.109
  Допаѓања:
  5.383
  Пол:
  Женски
  Ангелче мило, сакам да ти кажам дека срцкасто си , многу :*
   
 5. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  хмм... мило си сменила аватар ? :wasntme: супер ти стои ;)
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.347
  Пол:
  Женски
  Бројче мислам дека ти го имаше тој аватар нели? :?:
   
 7. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  даааа, мојот прв аватар :$

  РеинБоу, помина нервозата? :^)
   
 8. Angel.in.dark

  Angel.in.dark Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2010
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  25
  Здраво :lol: :inlove:
   
 9. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.347
  Пол:
  Женски
  Здраво и на тебе :hai:
  Не помина бројче. Мислам дека се влошува.
   
 10. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Виножитке се надевам дека за брзо време ќе ти помине нервозата :*
   
 11. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.109
  Допаѓања:
  5.383
  Пол:
  Женски
  Фала бројче :*
  :o извини незнаев,да не треба да сменам :?: ?  Ангелче , не се секирај за ВајлдЧајлд сигурно одвреме-навреме ќе ти враќа на ЛП ;)
   
 12. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.347
  Пол:
  Женски
  Нема зошто да мењаш аватар :) Само онака ми текна.
   
 13. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.044
  Рејнбоу..не се нервирај..знаеш она биковското-инат,издржливост и упорност...ќе оправи се;) :)
   
 14. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.347
  Пол:
  Женски
  Знам Џули, само ако не се пожалиш негде ќе пукнеш :)
   
 15. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.811
  Леле Реинбоу, зошто некои луѓе се толку.... ах
  (чатот)
   
 16. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.347
  Пол:
  Женски
  Еј се напнав значи. Колку ме нервира тоа АМА ГО САКАМ. Уф...
   
 17. WomanInLove

  WomanInLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2009
  Пораки:
  716
  Допаѓања:
  267
  Пол:
  Женски
  Не се нервирај реинбоу, што и да е, ќе помине ;) :sun: :sun:
   
 18. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.359
  Допаѓања:
  63.347
  Пол:
  Женски
  Уууу изгледа многу сум напнала со нервозиве :?: Аааа тек почињаат, ама јбг мора да се издржи.
  Ќе се обидам да те послушам Womaninlove ;)
   
 19. bona

  bona Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.592
  Допаѓања:
  276
  reinbou nemoj da se nerviras veke, stvarno si napnala so nervozite :$ , ti si dade sovet, ako sakaat neka te poslusat a ako ne... ti uzivaj ;) :P
   
 20. annnni

  annnni Популарен член

  Се зачлени на:
  27 март 2010
  Пораки:
  3.025
  Допаѓања:
  645
  бона те замислувам како многу симпатична девојка :lol: