1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што ве насмеа денес?

Дискусија во 'Насмевка' започната од Ket.Rin, 11 ноември 2011.

 1. Ket.Rin

  Ket.Rin Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2011
  Пораки:
  286
  Допаѓања:
  970
  Не најдов ваква тема, а и не знаев каде да ја ставам сликава поради која се смеам цел ден!

  Та даам, Антонио Милошоски во едно поинакво издание пред дваесетина години. Иако кога го видов прв пат не можев да им поверувам на очиве и да престанам да се смеам, после кога се созедов сфатив дека како љубител на овој стил, ми се допаѓа :D
  Ако го занемарам фактот дека очигледно јакната ја носи на голо, или па носел блуза со деколте до пупак :D


  Извор: http://www.zdravo.com.mk/antonio-milosh ... -maturant/

  Што ве насмеа вас денес? :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Писана, Animali, Bitter-Sweet и 8 други им се допаѓа ова.
 2. GarpovaV

  GarpovaV Популарен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2011
  Пораки:
  999
  Допаѓања:
  1.962
  Пол:
  Женски
 3. ines.h

  ines.h Популарен член

  Се зачлени на:
  23 август 2011
  Пораки:
  1.683
  Допаѓања:
  18.795
  Тој
  и едно мало девојче кое секогаш ми изнудува насмевка :inlove:
   
  На SummerLove26 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.157
  Допаѓања:
  14.164
  Пол:
  Женски
 5. Ket.Rin

  Ket.Rin Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2011
  Пораки:
  286
  Допаѓања:
  970
 6. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.007
  Пол:
  Женски
  стандардно - дечко ми со неговите вицови, и едно видео што ми го кажа
   
  На SummerLove26 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Loritaa

  Loritaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2011
  Пораки:
  395
  Допаѓања:
  661
  Тоооој. И тоа пред спиење. Смотан еден :lol: :lol:
   
 8. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  54.998
  Пол:
  Женски
  На sToBiToBi, strangewoman, spellbound и 3 други им се допаѓа ова.
 9. gothchick

  gothchick Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.305
  Допаѓања:
  1.349
  Што не, денес во школо цел ден се смеев. Случки за смеење до солзи, посебно на спорт :D
   
 10. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.157
  Допаѓања:
  14.164
  Пол:
  Женски
  Госпоѓа Министерка, дефинитивно. :nod: Неможев да прекинам да се смеам. :D :D :D :D :D :D :D :D :D
   
 11. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.150
  South Park пред малку :D
   
  На Animali му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.157
  Допаѓања:
  14.164
  Пол:
  Женски
 13. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.215
  Допаѓања:
  41.888
 14. pupi.girl

  pupi.girl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  4.464
  Допаѓања:
  7.827
  Пол:
  Женски
  Разговорот со Nightwalker :D :D :D
   
  На Nightwalker му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Bunny05

  Bunny05 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2011
  Пораки:
  260
  Допаѓања:
  124
 16. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  318
 17. Loritaa

  Loritaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2011
  Пораки:
  395
  Допаѓања:
  661
  Ми врти тој и ми раскажува за минатата вечер.Бил на веридба кај братучед му и ми раскажува како си поминал и.. нешто се издаде,но се извади во последниот момент.
  И јас му велам: Ахх се извади во последен момент.
  А тој: ехх ќути,да не ми беше тој последен момент незнам што ке правев :lol:

  Ме смее со неговите глупости,иако се плитки и глупи,сепак се смешни ..
  :D :D
   
 18. HeelsLover

  HeelsLover Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2011
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  655
  Пол:
  Женски
 19. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.877
  Најти...
  откако му напишав МРШ
  :rofl: :rofl:
   
 20. Elennaa

  Elennaa Популарен член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2011
  Пораки:
  4.157
  Допаѓања:
  14.164
  Пол:
  Женски
  Тоа што проф. кажа еден гоолем кикс за мене. :$ Т.е погрешно се изрази, нешто скроз 3то ми кажа. Ама ај, не го кажувам. Битно се скинав од смеење. :D