Што вие сте направиле за него?

Дискусија во 'Врски' започната од JustBeYou, 13 мај 2012.

 1. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  483
  Пол:
  Женски
  Тука сме женски и за нас се прават многу работи за да ни докажат дека не сакаат.
  Момчињата се тие што прават, а што вие имате направено за вашиот партнер? :)
  Јас напишав графит :) :$
   
  На turn.me.on.now му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Melany.Macedonia

  Melany.Macedonia Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2012
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  67
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Направив се и сешто за него, а тој за сите работи што ги правев за него ми врати на најлош можен начин, затоа женски отворете очи и недозволувајте некој да ве игра ко шо сака, некаде ве чека принцот!
   
  На betikolevska1 и lelica им се допаѓа ова.
 3. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  4.320
  Допаѓања:
  31.998
  Пол:
  Женски
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Подобро да не знае ]:) :wink:
   
 4. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.895
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Ако знае нема да биде изненадување........
   
 5. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.437
  Допаѓања:
  49.140
  Пол:
  Женски
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Еднаш напишав писмо.
  Ми иде да се убијам сега кога ќе ми текне.
   
  На LudaJakimovska му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.964
  Пол:
  Женски
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Го имам нацртано, и и ден денес го чува тој цртеж,баш е идентичен.
  Му имам пишувано писма.
  Мноооогу пати го имам изненадено кога најмалку очекува.
  Здравје имам во план и да направам едно видео...со слики по хронолошки редослед, со пораки, наши песни.
   
  На JustBeYou му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ViktorijaMari

  ViktorijaMari Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  464
  Допаѓања:
  158
  Што вие сте направиле за него !? :)

  ништо...и баш за тој што нема да правиш ништо се ке прави за тебе :)
  за овој другиот немам ни намера да правам нешто...не вреди
   
 8. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  483
  Пол:
  Женски
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Ајдеееее ... Немојте да размислувате така :)
  Бидете оптимисти ... На крај краева зошто сте со него ако мислите дека не ве заслужува !? :)
  Или ако не заслужува од вас да направите ништо за него !?
   
 9. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.538
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Ова:

  [​IMG]

  Ама чудно после тоа ме нема побарано. :worried:
   
  На LudaJakimovska, CameliaMiller, anichka94 и 2 други им се допаѓа ова.
 10. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.396
  Допаѓања:
  3.865
  Пол:
  Женски
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Можеби освен некое поклонче со мои собрани пари,скратени од кафе и јадење,не направив нешто посебно,што направив? Го сакав искрено,му верував,и знам дека се гордееше со мене, јас го направив човек и му го променив мислењето за некои работи кон подобро,само ова успеав да го направам :)
   
  На marama му/ѝ се допаѓа ова.
 11. CrazyStupidLove

  CrazyStupidLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  582
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Колку ли е сурово да признаам дека ништо не сум направила?! И тотално се согласувам со пишаното погоре, колку помалце се трудиш ти, толку другиот прави се што може... нормално до некја граница додека не се откаже скроз и не му пукне филм.
  Деновиве и онака сум тотално во некоја збунка, темава уште толку ме утепа.
   
 12. turn.me.on.now

  turn.me.on.now Активен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Паа ... Напишав песна, писмо, купив мн подароци ... :)
   
 13. PinkGir123

  PinkGir123 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  752
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Па си излегувала за него и кога не ме пуштале од дома, потоа му направив нешто многу романтично за денот на вљубените , сум собирала пари само за да му купам нешто убаво, се откажувам од некој работи само за да се видам со него и не ми текнува другоо а има уште .. :)
   
 14. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.731
  Допаѓања:
  5.143
  Јас го имам напишано неговото име на снегот, лани :$
   
 15. the-dark-angel

  the-dark-angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2012
  Пораки:
  225
  Допаѓања:
  37
  Па многу работи имам направено за него..му купив животинче..кога беше болен отидов на гости кај него ненајавена иако неговите не ме знаеа и тоа многу го израдува..
  не отидов на турнеа заради него..пошо му беше роденден а и праевме месец и откажав се...
  има многу...:D
   
 16. ilipili

  ilipili Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  1.300
  Допаѓања:
  4.976
  Секогаш сум била тука за него,
  му имам напишано повеке писма,
  изненадено неочекувано и бил пресреќен во тие моменти
  се имам карано со моите поради него
  си имам скратено од парите што сум ги имала за да соберам и да му купам подарок и што уште не а
  најважно од се е тоа што го сакам повеќе и од самата себеси.
   
 17. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.788
  Допаѓања:
  2.548
  Пол:
  Женски
  Му имам повеќе пати направено јадење, посреќен е откако ќе се најаде :D
   
  На LudaJakimovska и Мистер_89 им се допаѓа ова.
 18. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  па ја треба да се запрашам што не сум направила за него ,може има уште нешто што останало за правење
   
 19. Tashaa

  Tashaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  117
  Допаѓања:
  36
  паа..се што мене ми доликува а он го заслужува ;)
   
 20. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  2.852
  Пол:
  Женски
  Се откажав од еден куп шмекери, додворувачи и дечковци со кои се гледав.