1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што вие сте направиле за него?

Дискусија во 'Врски' започната од JustBeYou, 13 мај 2012.

 1. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  488
  Пол:
  Женски
  Тука сме женски и за нас се прават многу работи за да ни докажат дека не сакаат.
  Момчињата се тие што прават, а што вие имате направено за вашиот партнер? :)
  Јас напишав графит :) :$
   
  На turn.me.on.now му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Melany.Macedonia

  Melany.Macedonia Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2012
  Пораки:
  333
  Допаѓања:
  67
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Направив се и сешто за него, а тој за сите работи што ги правев за него ми врати на најлош можен начин, затоа женски отворете очи и недозволувајте некој да ве игра ко шо сака, некаде ве чека принцот!
   
  На betikolevska1 и lelica им се допаѓа ова.
 3. anastasijaki

  anastasijaki Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2011
  Пораки:
  4.690
  Допаѓања:
  39.063
  Пол:
  Женски
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Подобро да не знае ]:) :wink:
   
 4. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.897
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Ако знае нема да биде изненадување........
   
 5. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.763
  Допаѓања:
  49.774
  Пол:
  Женски
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Еднаш напишав писмо.
  Ми иде да се убијам сега кога ќе ми текне.
   
  На LudaJakimovska му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.983
  Пол:
  Женски
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Го имам нацртано, и и ден денес го чува тој цртеж,баш е идентичен.
  Му имам пишувано писма.
  Мноооогу пати го имам изненадено кога најмалку очекува.
  Здравје имам во план и да направам едно видео...со слики по хронолошки редослед, со пораки, наши песни.
   
  На JustBeYou му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ViktorijaMari

  ViktorijaMari Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јули 2011
  Пораки:
  463
  Допаѓања:
  159
  Што вие сте направиле за него !? :)

  ништо...и баш за тој што нема да правиш ништо се ке прави за тебе :)
  за овој другиот немам ни намера да правам нешто...не вреди
   
 8. JustBeYou

  JustBeYou Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 април 2012
  Пораки:
  265
  Допаѓања:
  488
  Пол:
  Женски
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Ајдеееее ... Немојте да размислувате така :)
  Бидете оптимисти ... На крај краева зошто сте со него ако мислите дека не ве заслужува !? :)
  Или ако не заслужува од вас да направите ништо за него !?
   
 9. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.543
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Ова:

  [​IMG]

  Ама чудно после тоа ме нема побарано. :worried:
   
  На LudaJakimovska, CameliaMiller, anichka94 и 2 други им се допаѓа ова.
 10. cigarce

  cigarce Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  1.400
  Допаѓања:
  3.921
  Пол:
  Женски
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Можеби освен некое поклонче со мои собрани пари,скратени од кафе и јадење,не направив нешто посебно,што направив? Го сакав искрено,му верував,и знам дека се гордееше со мене, јас го направив човек и му го променив мислењето за некои работи кон подобро,само ова успеав да го направам :)
   
  На marama му/ѝ се допаѓа ова.
 11. CrazyStupidLove

  CrazyStupidLove Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  584
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Колку ли е сурово да признаам дека ништо не сум направила?! И тотално се согласувам со пишаното погоре, колку помалце се трудиш ти, толку другиот прави се што може... нормално до некја граница додека не се откаже скроз и не му пукне филм.
  Деновиве и онака сум тотално во некоја збунка, темава уште толку ме утепа.
   
 12. turn.me.on.now

  turn.me.on.now Активен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Паа ... Напишав песна, писмо, купив мн подароци ... :)
   
 13. PinkGir123

  PinkGir123 Популарен член

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  755
  Што вие сте направиле за него !? :)

  Па си излегувала за него и кога не ме пуштале од дома, потоа му направив нешто многу романтично за денот на вљубените , сум собирала пари само за да му купам нешто убаво, се откажувам од некој работи само за да се видам со него и не ми текнува другоо а има уште .. :)
   
 14. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
  Јас го имам напишано неговото име на снегот, лани :$
   
 15. the-dark-angel

  the-dark-angel Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 март 2012
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  37
  Па многу работи имам направено за него..му купив животинче..кога беше болен отидов на гости кај него ненајавена иако неговите не ме знаеа и тоа многу го израдува..
  не отидов на турнеа заради него..пошо му беше роденден а и праевме месец и откажав се...
  има многу...:D
   
 16. ilipili

  ilipili Популарен член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  1.309
  Допаѓања:
  4.987
  Секогаш сум била тука за него,
  му имам напишано повеке писма,
  изненадено неочекувано и бил пресреќен во тие моменти
  се имам карано со моите поради него
  си имам скратено од парите што сум ги имала за да соберам и да му купам подарок и што уште не а
  најважно од се е тоа што го сакам повеќе и од самата себеси.
   
 17. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  2.551
  Пол:
  Женски
  Му имам повеќе пати направено јадење, посреќен е откако ќе се најаде :D
   
  На LudaJakimovska и Мистер_89 им се допаѓа ова.
 18. daddys.princess

  daddys.princess Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 октомври 2011
  Пораки:
  988
  Допаѓања:
  317
  па ја треба да се запрашам што не сум направила за него ,може има уште нешто што останало за правење
   
 19. Tashaa

  Tashaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  118
  Допаѓања:
  37
  паа..се што мене ми доликува а он го заслужува ;)
   
 20. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  1.792
  Допаѓања:
  3.557
  Пол:
  Женски
  Се откажав од еден куп шмекери, додворувачи и дечковци со кои се гледав.