1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што ви пречи кај членот над вас ?

Дискусија во 'Форумски игри' започната од anastasija85, 4 декември 2010.

 1. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.024
  (нема љутиш :))...
  Што ви пречи кај членот над вас ?

  ај нека почне со мене ... ви пречи нешто ? :rofl: :rofl:

  ако не ви е интересно молам за бришење веднаш од админите
   
 2. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.301
  Пол:
  Женски
  срц стави бе повесел аватар ме депримира овој :P тоа единствено ми смета ;)
   
 3. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.862
  Допаѓања:
  13.380
  ^ И ти исто. :)
   
 4. Name

  Name Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  1.433
  Допаѓања:
  878
  Пол:
  Женски
  лолол дејзи..би се согласила со тебе, а за нешто да ми смета, не ми текнува у моментов.
  поз :*
   
 5. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.560
  Пол:
  Женски
  Стави слика во боја, да биде малку по живо :)
   
 6. Mygirl

  Mygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2010
  Пораки:
  577
  Допаѓања:
  847
  Интересна игричка :) Савана, не знам, не ми смета ништо кај тебе...Уствари ми смета што си многу загрижена за твоите љубовни проблеми :) Опушти се малку, се ќе биде во ред :)
   
 7. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.038
  Допаѓања:
  689
  Пол:
  Женски
  не ми смета ништо кај тебе,имаш убаво срце во сликата,слаба сум на срциња. :inlove:
   
 8. blond

  blond Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  2.251
  Допаѓања:
  4.697
  Развиениот грб на аватарот :D
   
 9. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  3.694
  Допаѓања:
  3.584
  Пол:
  Женски
  Сликава на профил ја имаше ПритиГрл ( веројатно не ја знаеш, а и подобро што не ја знаеш :D ) па кога ќе те читам мислам дека таа пишала нешто. :tmi:
  Иначе, блонд ме развеселуваш со твоите мислења. :inlove:
   
 10. stilas7

  stilas7 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  1.038
  Допаѓања:
  689
  Пол:
  Женски
  вежба малата :D
   
 11. Fearless

  Fearless Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2010
  Пораки:
  944
  Допаѓања:
  1.343
  Прв пат те гледам, и мене може да се рече аватарот дека не ми лежи на очи :)
   
 12. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.862
  Допаѓања:
  13.380
  Па, до сега ништо, само, доколку би била поактивна би било супер. :)
   
 13. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
 14. Mygirl

  Mygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2010
  Пораки:
  577
  Допаѓања:
  847
  Ама таа тема е во општи дискусии и е посериозна. Мислењата што ги оставаат другите се подолги и реални. А ова е само игра, па мислам дека не се совпаѓа со таа тема. :)
   
 15. anastasija85

  anastasija85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  555
  Допаѓања:
  1.024
  мај грл се ми се допаѓа кај тебе,можеби само аватарот одамна ти е и би можела да го смениш.иначе малку си активна ама ми се допаѓаш ;)
   
 16. pink4ever

  pink4ever Популарен член

  Се зачлени на:
  23 октомври 2010
  Пораки:
  1.042
  Допаѓања:
  1.011
  Втор пат те гледам денеска :lol:
  Ништо не ми пречи продолжи да бидеш активна :*
   
 17. la-chicka

  la-chicka Популарен член

  Се зачлени на:
  21 април 2010
  Пораки:
  1.336
  Допаѓања:
  1.571
  Пол:
  Женски
  Ме нервира што гледам дека си голем обожавател на Мајли :D
   
 18. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.789
  Ми пречи бојата на карминот на аватарот :lol:

  Освен тоа, апсолутно ништо! ;)
   
 19. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.690
  Ама баааш ништо не ми пречи. :)
   
 20. x.Daisy.x

  x.Daisy.x Популарен член

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  3.862
  Допаѓања:
  13.380
  Ми пречи чуството дека МИСЛАМ дека те знам, а всушност... можеби којзнае. :)