1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што да правамм????

Дискусија во 'Канта' започната од Kerri, 16 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Kerri

    Kerri Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 септември 2010
    Пораки:
    12
    Допаѓања:
    1
    Ве молам да ми помогнете и советувате..Имам дечко одиме 1 год.Но проблемот е што јас сум во Мк.А тој живее ов др држава..Доѓа само на зимо и на лето.. :(((( Врската ни е океј многу добро се согласуваме и е предобар со мене ме третира како кралица.Ми покажува колку ме сака..никогаш досега не сме се карале..Постојано комуницираме на фб и преку тел..но се плашам дане го загубамго сакам најмногу и мн ми е тешко без него..Секогаш го прашувам дали е сиг за наата врска и ми влеи дека мене ме сакам најмн од се и дека никогаш не сака да се разделиме..Нез што да правам дали да продолжам или даму се скрам..Не скаам да раскинам но страв ми е дане ме изн таму со некоја :((( Дајте совет !!!!!
     
  2. Hopeful

    Hopeful Популарен член

    Се зачлени на:
    15 јуни 2010
    Пораки:
    997
    Допаѓања:
    1.467
    Аман бе! Разгледајте малку низ темиве и пишете во соодветна тема, а не да отворате само нови! Од вакви работи форумов прчварница се направи! Се исти проблеми и само нови теми, аман веќе! Нека не ве мрзи да прочитате малку повеќе!
     
  3. Kerri

    Kerri Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 септември 2010
    Пораки:
    12
    Допаѓања:
    1
    Ако не те инт..немораш да читаш ..Како што гледаш јас побарав совет за проблемот што го имам а не да ми кажуваш каде да пишувам.. (редактирано од модератор)

    Опомена пред исклучување:
    Не толерираме навреди на овој форум. Прочитајте ги правилата.
     
  4. Miss-Independent

    Miss-Independent Популарен член

    Се зачлени на:
    10 мај 2010
    Пораки:
    2.292
    Допаѓања:
    5.649
    Па има начин како да побараш совет и малце припази си на понашање!!! Прво научи да пишуваш па тогаш коментирај ;)
     
  5. Kerri

    Kerri Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 септември 2010
    Пораки:
    12
    Допаѓања:
    1
    Си извинувам..Тоа го напишав во нервоза...Но јас побарав совет за проблемот што го имам а не да ми кажува каде да пишувам и сл.. :worried:
     
  6. LaChiquita

    LaChiquita Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јули 2010
    Пораки:
    586
    Допаѓања:
    463
    За понашање нема што да коментираме... :x
    :x Него оставете тоа, се зачленува и одма отвара тема со убиствен наслов...алооооо :fubar: до кога вака бе девојки, јас пред да се зачленам цел месец читав по форумов, а не оп-троп тема- не можам да живеам без дечкото, оф леле мајко!! :roll: :tmi:
     
  7. Hopeful

    Hopeful Популарен член

    Се зачлени на:
    15 јуни 2010
    Пораки:
    997
    Допаѓања:
    1.467
    Јас не ти реков ништо лично тебе за да навредуваш, туку ја искритикував постапката, која е една од многуте кои придонесуваат за натрупување на форумов со слични теми . Немам намера да се расправам, само друг пат пред да отвориш тема ( ти или било кој друг) разгледај низ темиве, сигурно ќе најдеш одговор, а ако не, тогаш прашај во темата Љубовни проблеми и совети
     
  8. Miss-Independent

    Miss-Independent Популарен член

    Се зачлени на:
    10 мај 2010
    Пораки:
    2.292
    Допаѓања:
    5.649
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.