1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што имате во план за утре?

Дискусија во 'Канта' започната од TheCandy880, 3 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. TheCandy880

  TheCandy880 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 август 2010
  Пораки:
  3.992
  Допаѓања:
  6.303
  Пол:
  Женски
  Ја отворив темава да имаме каде да си пишуваме што планираме за утре,да си кажеме што ќе правиме,како ќе ни минува денот...па и да си кажеме дали ни поминал како што сме си планирале..
  А со темава читајки ги туѓите планови понекогаш би можеле да добиваме идеички што да правиме кога ќе имаме слободно време или кога немаме идеи за поминување на слободното време... :)

  мислам дека нема ваква темичка :^) па мислам дека ќе ни биде корисна :)


  Еве јас ќе почнам

  Утре планирам да станам пред 10 часот (да не претерам со спање како денес),да си се средам избањам па ќе ми дојдат гости од Охрид да си се извидам со нив..Па после гостите и јас да идам на кафе кај другарка ми :) а можеби и ќе падне некој договор за идеге во чаршија и да потрошеме некој денар :lol:
   
 2. MileyCyrus1Fan

  MileyCyrus1Fan Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2010
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  130
  Браво TheCandy880 за темава :clap:
  Јас утре планирам да станам некаде пред 11 и да се средам и ке одам за Штип.
   
  На TheCandy880 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  јас утре планирам да си станам рано, да си се напијам чајче од камилица, па потоа пауза, па капучино, појадок, македонски народни приказни како и секој ден, да се подготвам и да тргнам во акција

  Да отидам во еден бутик за бизутерија, да ги понудам моите рачно изработени обетки
  (доколку се заинтересирани да ми ги откупат) оти навистина ми требаат пари, после тоа да се вратам дома, да раскренам се, да исперам, некои парталчиња , да си погледнам што се случува на ф.б. па да ручам, да одморам малку, па се договоривме да се видиме со еден другар на кафе, од деца се знаеме ама многу одамна не сме се виделе :lol: :rofl:
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.479
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.