1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што има ново во град ?

Дискусија во 'Канта' започната од loveme-4ever, 30 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. loveme-4ever

  loveme-4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2011
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Здраво, деновиве планирам да одам во град со една другарка и ме интересира што има ново и која каква е цена .
  Особено ме интересира за фустани и шминки,ако знае некој нека пише :)
   
 2. Jessie-J

  Jessie-J Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2012
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  61
  Па ако си за пазар оди во Скопје :D :D
   
 3. ivinakit

  ivinakit Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2012
  Пораки:
  829
  Допаѓања:
  576
  Пол:
  Женски
  за кој град те интересира :^) :lol:
   
 4. pamelche

  pamelche Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  5.212
  Допаѓања:
  16.568
 5. loveme-4ever

  loveme-4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 декември 2011
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Ме интересира за Скопје
  П.С Ако е дупла корпа :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.