Што кога те споредува со неговата мајка?

Дискусија во 'Врски' започната од 2468, 27 јануари 2010.

 1. karenin

  karenin Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2010
  Пораки:
  1.426
  Допаѓања:
  2.157
  Подалеку од таквите. Не сакам таков комплимент да слушнам никогаш.
   
 2. duffi

  duffi Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 април 2011
  Пораки:
  8.976
  Допаѓања:
  108.842
  Подалеку од вакви мамини синови ...мамаа, мамаа, мамаа , па добро ожени се со мајка ти, жена не ти треба.
  Среќа мојов не е ваков, бар уште нема симптоми :D
  Кога некогаш му зборам нешто знае да каже- Важи мамо , ама онака на шала.
   
 3. bekii

  bekii Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  49
  Досега не ме споредил, но не би ми пречело да ме спореди сигурно ке се смееме на тоа :D