1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите за брак со голема разлика во години?

Дискусија во 'Канта' започната од kokichence, 13 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kokichence

  kokichence Активен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  1
  Ме интересира вашето мислење.. дали би се омажила некоја за човек постар од неа?
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.344
  Само ако користи добар парфем :D
   
 3. lola-86

  lola-86 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 мај 2011
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  198
  Јас не БИ,фала...
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.372
  Допаѓања:
  63.411
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.