1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што мислите за одењето со физичко присуство во училиште?

Дискусија во 'Дете' започната од My litle pony, 5 септември 2021.

 1. My litle pony

  My litle pony Активен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2021
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Здраво,јас сум нов член,и сакам да ве прашам што мислите за одењето во училиште во ситуација на толкав број заразени на корона?
   
 2. nadenadia

  nadenadia Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2012
  Пораки:
  697
  Допаѓања:
  1.810
  https://forum.femina.mk/threads/Кор...време-на-пандемија.31401/page-71#post-5760393
  Здраво :hai:, можеш и тука да им искоментираш. Има веќе ваква тема во Коронавирус потфорумот
   
  На My litle pony му/ѝ се допаѓа ова.