Што ми се случува?

Дискусија во 'Канта' започната од slatki4, 25 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. slatki4

  slatki4 Активен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Имав односи со дечко ми за време на менструалниот циклус и после неколку дена од кога ми заврши имавме пак односи и после свршување иамам по малку крв ама бледо има ли некој да ми казе страв ми е ?
   
 2. francais

  francais Популарен член

  Се зачлени на:
  23 ноември 2012
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  1.277
 3. slatki4

  slatki4 Активен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  а зошто тоа ми се случува
   
 4. NoellePage

  NoellePage Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  910
  Допаѓања:
  1.756
  Е ајде де.Нормално кога уште не си престанала со крварење сте имале однос и сега се пролонгирало малку. А само не знам како најдовте да уживате покрај толку крв...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.