Што најмногу ве нервира кај вашиот партнер

Дискусија во 'Врски' започната од Viktorijaaa5, 27 октомври 2013.

 1. Dust

  Dust Game Over Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.345
  Допаѓања:
  129.423
  Пол:
  Женски
  Не те навредив:^)
  Само реков дека е греота да си втора. При толку мажи на светов, да дозволам да ме понижува некој мочко без 2 грама памет..:puke:
  Да му бидам кукла за празнење кога женската нема да му дава, додека неа ја шета гордо под рака, врз мене да си исполнува ќефови..
   
  На Moonss, senza.parole, cavalli и 17 други им се допаѓа ова.
 2. theowndemon

  theowndemon Форумски идол

  Се зачлени на:
  17 септември 2013
  Пораки:
  6.266
  Допаѓања:
  102.892
  Времето кога спие. :rofl:
   
  На blonde_supergirl, parksey, Mishela и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Matotheja

  Matotheja Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2017
  Пораки:
  919
  Допаѓања:
  8.035
  Пол:
  Женски
  Што пишува незнам.
   
  На IM.TMKQ и Oxymoron им се допаѓа ова.
 4. Βικτωρία

  Βικτωρία Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јуни 2017
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  3.658
  Пол:
  Женски
  Тоа што не дава пасворд од фб :devil:
   
  На cavalli и EraBon им се допаѓа ова.
 5. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.812
  Допаѓања:
  25.537
  Тоа што не постои...сељак.:envy:
   
  На Maša8, InLoverAngel, Nigredo Odor и 11 други им се допаѓа ова.
 6. Miss.A.

  Miss.A. Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2017
  Пораки:
  433
  Допаѓања:
  2.282
  Пол:
  Женски
  Тоа што ги менува гаќите само еднаш во месецот. [​IMG]
   
 7. Yowannty

  Yowannty Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 ноември 2012
  Пораки:
  4.125
  Допаѓања:
  92.024
  Пол:
  Женски
  Тоа што е предобар, претивок и премирен, па другите често ја злоупотребуваат неговата добра воља. :@ И баш никој истите тие, мене не ме “сака”, зошто не дозволувам многу работи. :wasntme:
  Like I care |(
  :)
   
  На JollyGirl, crazylady, Matotheja и 2 други им се допаѓа ова.
 8. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  14.995
  Допаѓања:
  73.906
  Пол:
  Женски
  Ми оди на нерви тоа што е претерано смирен. :|
  Не знам како му успева да биде зен, мене понекогаш ми се чини дека ќе ми прочади мозокот низ уши кога достигнувам точка на вриење, а тој си е...смирен.
   
  На Maša8, JollyGirl, YoungandBeautiful и 7 други им се допаѓа ова.
 9. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.341
  Допаѓања:
  17.211
  Пол:
  Женски
  По ново сега , тоа што ме нервира кога се тушира е да му правам друштво ( секако доколку децата спијат ) , а јас душичка си имам мака со водена пареа ;( не можам до здив да дојдам ме гуши |( а он со вриена вода се бања :@
   
 10. kukureka

  kukureka Нов член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2017
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  mnogu me nervira koga me laze bez potreba potoa koga ke otkjiam sto stanuva zbor veli deka ka ja kazel vistinata ke stanele problemi i ne znam sto

  pa obijasni mu deka toa te smeta dokolku saka drustvo podobro bi bilo i dvajcata da se banjate mislam deka e popravilo taka
   
  Последна измена од модератор: 29 октомври 2017
 11. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.341
  Допаѓања:
  17.211
  Пол:
  Женски
  Уште да немавме деца :rofl: кога спијат се бањаме заедно , или пак ако едното е будно му правам друштво и го надгледувам и детето и така :D:whew:
   
 12. kukureka

  kukureka Нов член

  Се зачлени на:
  16 октомври 2017
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  mozam ta te razbiram i jas imam 3 mali deca po nekogas mi doga da esplodiram nikoj ne znae kako mi e sekoj si.bara svoe a koga e do mene se e drugacie
   
 13. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.341
  Допаѓања:
  17.211
  Пол:
  Женски
  Живи и здрави . Ајде додека се мали е малку мачно , подоцна ќе се осамостојат и се ќе помине и ќе се заборави :) .
   
 14. Schhhh...

  Schhhh... Активен член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2017
  Пораки:
  66
  Допаѓања:
  462
  Пол:
  Машки
  По нејзино се ме нервира.И навистина се ме нервира коа ке поразмислам освен тоа дека има добра душа.
   
  На EraBon му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Dadusicka

  Dadusicka Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 јануари 2014
  Пораки:
  1.318
  Допаѓања:
  53.370
  Пол:
  Женски
  Ме нервира неговата незаинтетесираност за подобро утре.. ..
   
  На Dennings, kuc, celineparis и 3 други им се допаѓа ова.
 16. N.2106

  N.2106 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 февруари 2017
  Пораки:
  1.057
  Допаѓања:
  17.976
  Пол:
  Женски
  Тоа што постојано зборува на телефон и немаме комуникација:(
   
  На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Кена Рис

  Кена Рис Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2017
  Пораки:
  458
  Допаѓања:
  2.144
  Пол:
  Женски
  Ја прочитав темава и се мислев доста време што да напишам. За инспирација ги читав вашите мислења. И на крај сфатив - луѓе јас сум таа што него го нервира, а не тој мене. :D
   
  На ♣ Alba Viduam ♣, PiaMia и JustFun им се допаѓа ова.
 18. celineparis

  celineparis Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2014
  Пораки:
  707
  Допаѓања:
  2.212
  Нон стоп касни. Па мислам девојче да чека некого толку секое излегување стварно нема смисла. :?:
   
 19. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.543
  Допаѓања:
  8.915
  Пол:
  Женски
  Зошто би сакала пасворд он неговиот фејзбук ? Сепак сметам деак тоа е премногу и дека е нарушување на приватност.
   
 20. kuc

  kuc Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 август 2010
  Пораки:
  839
  Допаѓања:
  54.156
  Пол:
  Женски
  Тоа што е премногу добар со сите ,а некои ич не заслужуваат !!!!