Што најмногу ве нервира кај вашиот партнер

Дискусија во 'Врски' започната од Viktorijaaa5, 27 октомври 2013.

 1. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.008
  Допаѓања:
  8.477
  Пол:
  Женски
  Во веце да сум, ќе се напне ајде побрзо, ајде хахахаха
  :D:D:D
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Ostaveniot

  Ostaveniot Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2018
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  1.885
  Пол:
  Машки
  Инаетот. Дефинитивно најмногу. Тоа што купува секакви ситници што после само фаќаат прашина, и шминката. Ако не е нашминкана никако нема искачање. И после ми вика ама само коректор и маскара ставииивв. Ама со инает неможеш на крај да излезеш