1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што правевте вчера со партнерот?

Дискусија во 'Врски' започната од LadyMacbeth, 3 јануари 2014.

 1. LadyMacbeth

  LadyMacbeth Активен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  1
  Се каравте? Се сакавте? Си готвевте? Го изненадивте и со што..незнам споделете :)) Јас вчера го однесов да му купам костени на пример :rofl: Вие? :lol:
   
 2. LaraSolare

  LaraSolare Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2013
  Пораки:
  865
  Допаѓања:
  6.617
  Пол:
  Женски
  Ние вчера бевме на вечера во еден ресторан кој лично многу ми е пријатен , така некако е уреден убаво и богато , оди средно гласна музика , претежно балади , евергрини а понекогаш и италијанска музика . Поседовме добри 3 часа , јадевме многу и ни остана многу :tmi: Си се сликнавме неколку пати , си направивме муабет и уживавме . Потоа си се видовме на само и излезе дека многу сме си фалеле , па срушивме некое рекордче , 5 пати гхмм ... ако ме разбирате што сакам да кажам :D После заспавме на несакајќи , среќа што се разбудив на време за да стигнам дома во пристојно време . И така се на се , еден од најубавите вечери , се чувствував и сакано и прекрасно и изморено , повеќе од тоа не можам да посакам :inlove:
   
  На Juccy, s1a1n1d1r1a1 и Barbie20 им се допаѓа ова.
 3. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  5.012
  Допаѓања:
  35.972
  Пол:
  Женски
  Бевме излезени во кафе-бар.Муабетевме и се смеевме.Повеќе јас и тоа на негова сметка :lol: .
  За моја среќа не е тип што се лути,а мене тоа ми одговара :P
   
 4. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  875
  Допаѓања:
  2.857
  Пол:
  Женски
  бевме кај него и гледавме филм Just Friend-смешен филм :D
   
 5. Skyfall

  Skyfall Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2012
  Пораки:
  659
  Допаѓања:
  2.118
  Вчера... хммм :^) бевме во црква, дома и вечерта на име... Потоа ја си легнав да гледам филм, а он со цимерите играше playstation.
   
 6. kettygirl

  kettygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 септември 2012
  Пораки:
  202
  Допаѓања:
  244
  Вчера ја славевме нашата годишнина од брак :)
   
 7. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.016
  Пол:
  Женски
  Би ви кажала ама има и малолетни на форумов. :geek: :lol:
   
 8. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.917
  Пол:
  Женски
  Како и секоја вечер на :skype: се гледавме
   
  На Juccy му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Roxana

  Roxana Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2013
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  71
  Се расправавме цел ден. |(
  Вечерта излеговме во дискотека и од таму дома кај него се глупиравме. ]:)
  Убаво беше :inlove:
   
 10. RedHeart

  RedHeart Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  283
  Допаѓања:
  47
  Се смеевме, гушкавме, бакнувавме.... :inlove:
   
  На Juccy му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Viktorijaaa5

  Viktorijaaa5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 октомври 2013
  Пораки:
  5.074
  Допаѓања:
  80.838
  Пол:
  Женски
  Абе кажи си мааа ,мижат они не ги гледат овие работи :rofl:

  а ние.... уживавме на свој начин :lol:
   
  На jjoovvaannaa и Lovely93 им се допаѓа ова.
 12. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.016
  Пол:
  Женски
  Ма какво мижење, па нив највеќе ги интересираат таквите теми, хормона до плафона знаеш. :rofl:

  Он топик, синоќа бевме на слава и си поминавме преубаво. :wasntme: :inlove:
   
 13. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
  Пиевме...
  Коњак + фигаро ]:)
   
 14. curious-doll

  curious-doll Популарен член

  Се зачлени на:
  8 јануари 2013
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  796
  си уживкавме гледајќи филм, после тоа си легнавме и 2ипол саати гушкање и си зборувавме за нас... преубаво ми беше,може затоа сабајле станав радосна,среќна пресреќна :) од што си го сакам мажето хехехе
   
 15. Roxana

  Roxana Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 септември 2013
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  71
  Ништо. Дури не ни разговаравме ..
   
 16. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  875
  Допаѓања:
  2.857
  Пол:
  Женски
  се гледавме на скајп :D (ми беше ладно да излезам а сакав да го видам) :inlove: :D
   
  На Juccy и Veki4kaa им се допаѓа ова.
 17. SuperGirl24

  SuperGirl24 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 март 2012
  Пораки:
  2.326
  Допаѓања:
  46.034
  Пол:
  Женски
  Везевме гоблен.
   
  На Juccy, Βικτωρία и coralin-e им се допаѓа ова.
 18. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.717
  Допаѓања:
  5.012
  Пол:
  Женски
  Цел ден низ дома околу бебето, го користиме времето кога е слободен и не е на пат за да го поминеме заедно тројцата. Вечерта малку гушкање и си легнавме :inlove:
   
 19. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.340
  Допаѓања:
  8.464
  Бевме на вечера.. :$
   
 20. japanize

  japanize Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2013
  Пораки:
  198
  Допаѓања:
  103
  Бевме на вечера, па во кино, па си отидовме дома си спикавме заедно, си доручкувавме и ме донесе дома :inlove: :inlove: