1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што правите во слободно време.

Дискусија во 'Канта' започната од Ane_na_Bisera16, 8 мај 2021.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ane_na_Bisera16

  Ane_na_Bisera16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2020
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  146
  Пол:
  Женски
  Здраво феминки се надевам дека нема ваква тема, доколку има бришете ја слободно. :)
   
 2. Lella

  Lella a blasphemous bitch Член на тимот

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  5.053
  Допаѓања:
  27.927
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.