1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што правите кога сте гладни?

Дискусија во 'Канта' започната од Alesii, 20 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Alesii

  Alesii Популарен член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2012
  Пораки:
  1.125
  Допаѓања:
  841
  Oваа тема ја направив,за тие феминки што се на диета?? :D
  Tука ќе си помагаме со тоа што секој ќе кажува како се справува со гладта!! :D
  Jас најчесто кога сум гладна, пијам чаша вода или јогурт ;) .... џвакам мастики..... :P ....или пак пијам супа... :inlove:
  Пишете вие што правите!! ;) :*
   
 2. MidnightFlower

  MidnightFlower Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2010
  Пораки:
  197
  Допаѓања:
  47
  пушам :D
   
  На Alesii му/ѝ се допаѓа ова.
 3. CharmedGirl

  CharmedGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2011
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  1.662
  Пол:
  Женски
  Бидејќи не вечерам, морам да пијам нешто за да се заситам, барем на кратко, па тоа е најчесто цедевита, сок-цеден, чај, јогурт, кафе, чоколадно млеко, вода...
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.905
  Допаѓања:
  65.959
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.