1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што прочитавте денес...

Дискусија во 'Канта' започната од Elenuskaa, 27 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
 2. Vikita

  Vikita Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2011
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  67
  абре цела фемина напамет ја знам :rofl:
   
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  Кога отворив ваква тема Последно нешто што прочитав....
  еве што одговор добив ;)

   
 4. Elenuskaa

  Elenuskaa Популарен член

  Се зачлени на:
  11 септември 2011
  Пораки:
  1.865
  Допаѓања:
  2.037
  Идеата не ми беше да постираме што сме читале од политика или вести од светов и земјава
  Идеата беше да постираме нешто интересно

  Ако ако се смета за глупава или несоодветна нека се брише ;)
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.878
  Допаѓања:
  65.889
  Пол:
  Женски
  Па темата си е со таа намена.
  slobodno-vreme/vesti-i-informacii-od-zemjava-i-svetot-t6356/
  :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.