Што сака да постигне?

Дискусија во 'Разделби' започната од Anabela09, 3 септември 2012.

 1. ANGEL1

  ANGEL1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 декември 2011
  Пораки:
  227
  Допаѓања:
  82
  Пол:
  Женски
  ти посакувам многу среќа! :* затоа што ја заслужуваш - и главата горе! ;)