Што се би направиле девојките за да заведат некое момче?

Дискусија во 'Врски' започната од annnni, 28 март 2010.

 1. (:strawberry:)

  (:strawberry:) Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2019
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  804
  Многу глупа сум била , имаше едно момче што ми се допаѓаше ама јас на него не зашто сум била подебела. И јас мотивирана до крај почнав да вежбам и си имав summer glow up и ете го дечково уште на 3ти септ. Излеговме на едно кафе значи разочарувачки беше ептен , огромен лигуш детево излезе . Ама ај барем сум си згодна сега , ако не за него за некој друг :D
   
  На M&L89, piksooki, cresa-jagoda и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 2. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.216
  Допаѓања:
  8.236
  Пол:
  Женски
  Верувам дека и претходно си била само тој бил слеп.
   
  На (:strawberry:) и Biny им се допаѓа ова.
 3. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  3.310
  Допаѓања:
  17.021
  Пол:
  Женски
  Сум плачела бидејќи " сум го сакала " (facepalm) . Кој блам човече (facepalm) . Ме виде дечкото не за друго (facepalm) . Како и да е , за две недели го заборавив , си фатив друг :D .

  Инаку , сите ги привлекувам , маѓии им правам на маживе :P . Дебела бев , имав еден куп додворувачи , слаба бев опет исто , бремена бев и пак ми се пуштаа :D . Таква харизма имам , не дека правам нешто посебно :D
   
  На marija305, piksooki и Biny им се допаѓа ова.