Што треба да направи еден Фраер за да го освои вашето Срце?

Дискусија во 'Врски' започната од suGarBaby, 29 јануари 2010.

 1. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.248
  Допаѓања:
  44.893
  Пол:
  Женски
  Ако имаме заедички интереси ќе ме освои, ако немаме нема да ме освои. И ако испадне дека имаме заеднички интереси, тогаш ќе треба да биде пристоен, да биде искрен со мене, да ме почитува и да биде забавен. Во тоа лежи основата за создавање нешто повеќе.