Што ќе направиш ако знаеш

Дискусија во 'Форумски игри' започната од teffi.tkm, 12 јуни 2015.

 1. teffi.tkm

  teffi.tkm Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 април 2015
  Пораки:
  110
  Допаѓања:
  34
  Што ќе направиш ако знаеш дека за една недела ќе умреш пример кого да гушнеш ,каде да одиш,што да правиш
  еве јас на пример би ги гушнала сите од моето семејство и мојата симпатија би се забавувала со друштвото би им помагала на животните ќе земам да чувам хаски за таа една недела да одам на антарктикот итн ајде вие
  ако е дупла темава кантирај одма
   
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  9.835
  Допаѓања:
  55.036
  Пол:
  Женски
  Ако знам дека за една недела ќе умрам ќе го поминам времето со тие што ги сакам и ќе бидам добра со нив а не како сега што со се подкаруваме за се и сешто :D
   
 3. butterflu

  butterflu Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2017
  Пораки:
  489
  Допаѓања:
  337
  Пол:
  Женски
  Ke go pominam vremeto so sakanite